Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Óriási mellből, ha fogyok a...

Óriási mellből, ha fogyok a melltartó méretem és a kosárméretem is csökkenhet vagy a megmaradt bőr miatt nem?

Figyelt kérdés
Már teljesen kétségbe vagyok esve, semmi felsőruházatot nem tudok venni a hatalmasra nőt melleimtől.....
2012. márc. 30. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért, mekkorák? :S

Én fogytam mellből is, nem is keveset.

Viszont nekem így is B-ről ment csak le A-ra... Ha sokkal nagyobb, akkor nem tudom, mi a helyzet, de szerintem tutira fogynál onnan te is.

2012. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan kisebb lesz a melled, ha fogysz.
2012. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
100 F :((( Mint egy dagadt vénasszonynak. 26 éves vagyok
2012. márc. 30. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem tennél fel képet rőla?
2012. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Add nekem!!:)
2012. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

100 F???

Az komoly, én eddig azt hittem a kis 85 D-mre, hogy hatalmas. Amúgy, ha lefogysz, akkor lemegy a melled is, biztos nem természetesen ekkora, van ott háj bőven. Hány kg/centi vagy?

2012. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szülés után lett 85 F-es, szóval megértelek. :P De már leadtam 15 kg-ot, és a legbelsőre állítva is nagy és a kosarakon is érzem, hogy elég lenne az eggyel kissebb, de még fogyni akarok, így bentebb veszem a melltartót addig. :D
2012. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
160 cm 65 kg, alapból nagy volt, de szülés után lett ekkora, azért hájas nem vagyok, felesleg van rajtam, de nem vagyok elhízva.
2012. ápr. 2. 07:43
 9/10 anonim válasza:
Én is küzdök a nagy melleimmel s a felsőkkel. Nem tudom hány kg lehetsz de én szüléskor 94 voltam és a körméretem akkor is 95 volt F kosárral. Fogytam 19 kg-t és a melleim megmaradtak óriásinak csak a körméret lett 80 és most G s a legtűrhetőbb. Egyébként nekem javasolják a kisebbítő műtétet. Kitartás én is utálom őket.
2012. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is megmaradt szülés után. Akkor 85H-s melltartóm volt, még egy I kosrasom is volt. Most 80H a méretem, minimizer típusúakat hordok leginkább. Ne is mondd, a varrónőmnek sok munkát adok én is.
2012. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!