Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszer olyan visszajelzéseket...

Egyszer olyan visszajelzéseket kapok, hogy jól nézek ki, máskor pedig a kutya se néz rám, miért? 18F

Figyelt kérdés
De amúgy ez szerintem csak fejben van így nálam, ha értitek, mire gondolok. Sokszor van, hogy megnéznek szép lányok, akár 8-9/10-es kinézetűek, de megesik, hogy még az 5-6/10-es lányok rám se nézve elsétálnak mellettem. Nagyon sokszor káosz van a fejemben, hogy akkor most nézek ki valahogy, vagy sem? Vagy nem lehet besorolni, hogy átlagosan mondjuk 6-8/10-nek gondolnak a lányok/nők? Inkább rá se szoktam nézni a lányokra, mert ki tudja, hogy melyiküknek jövök be, és, ha bejövök akkor úgy sem bírom tovább tartani a szemkontaktust náluk, így, mintha alsóbbrendű lennék, ami rossz érzést kelt, ezért nem is nézek már meg senkit. Van, hogy tényleg majdnem minden tekintet rám szegeződik, de van, hogy észre se vesznek. A hangulatom általában átlagos, vagy átlag alatt van kicsit, most már az iskola miatt. Igazából szerintem nem nézek ki 18-nak, inkább 16-17. (kicsit izmos vagyok, mert edzek lassan fél éve, ezért ez lehet, hogy dob kicsit az életkoron/kinézeten). De a korosztályom nagy része is elmondhatja ezt magáról, szóval akkor mégis annyinak nézek ki? Mert, ha így nézzük, akkor igen, csak még nem igazán férfiasodom. Tehát már tényleg nem tudom hova sorolni magam, lehet, hogy mindenki máshogy lát, vagy micsoda? Képet nem mutatok, ha nem gond.
2014. szept. 2. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom...
2014. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát én azt mondom hogy ha te helyesnek tartod magad akkor az is vagy....mind1 hogy mások mit gondolnak az a lényeg amit te gondolsz magadról...és magadról sose szabad rosszat gondolni ;)
2014. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!