Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Selejtes ember vagyok?

Selejtes ember vagyok?

Figyelt kérdés

Szörnyen csendes és visszahúzódó, félénk vagyok, főleg suliban, egyedül ülök 1 padban és csak bambulok, nem merek hozzászólni olyanokhoz akik hangosak, vagy sokat beszélnek, ha órán felszólít a tanár stresszelek és ilyen beszédhibás, zavaros, félénk hangom lesz, állítólag a fejemen is látszik hogy szorongok, a többiek persze röhögnek. Nem bírok egyhuzamban 2 mondatot mondani, egy-két szót azt is halkan. Ha megszólalok rögtön kiparodizálnak, vagy röhögnek, súgdolóznak. Szerintem fogyatékosnak hisznek. A tanárok is néha furcsán néznek rám.

Ha otthon, vagy utcán, szórakozóhelyen vagyok érzem, hogy teljesen más a hangom és a viselkedésem, csak a suliban vannak ilyen erős gátlásaim. Iskolán kívül jól elvagyok haverokkal.


2014. szept. 5. 00:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére ez az utolsó évem 18/F
2014. szept. 5. 00:01
 2/3 anonim válasza:

Dehogy vagy te selejtes!

Jobb lesz minden ha kikerülsz suliból :) Csak menj arra amerre vágysz. Az írásod alapján nem selejtes vagy csak félénk , ez nem gáz , változol még.

2014. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ezmostkomoly? válasza:
Valahogy nem oda illőnek érzed magadat. Bánt,hogy bár nem tettél semmi rosszat mégis szekálnak. Nehéz, de próbálj meg nem foglalkozni vele. Röhögd ki őket! Mutasd meg fejben ki a nagyobb. De egyetértek az előző hozzászólóval, szerintem is jobb lesz ha kikerülsz, csak keress valami olyasmit ami érdekel és hasonló emberekre lelsz. Ott már talán bátrabban kiállsz magadért! :)
2014. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!