Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a legtöbb lány, akinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb lány, akinél próbálkozom, visszautasít, vagy leráz, az azt jelenti, hogy selejtes ember vagyok, van valami komoly hibám?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jó csajoknál és rosszul próbálkoztál.
2013. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem jó csajoknál, és hogy rosszul?

Próbálkoztam már mindenfélénél (nyilván aki tetszik, olyannál), és próbáltam lassabban, óvatosabban, meg olyan ajtóstól a házba módon is, de nagyon ritka, hogy eljut valameddig a dolog.

2013. ápr. 11. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Azt jelenti, hogy annak a lánynak nem te kellettél. Pont.
2013. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

lehet hogy épp az a baj,hogy próbálkozol

tudom ez így furán hangzik,de a lányok kicsit másként működnek és csomó barátnőmnek az jött be,hogy konkrétan leszarta a srác és ez tökre bántotta

néha hagyni kell hogy a dolgok megtörténjenek,ne akard görcsösen :)

19/l

2013. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
A mai világban sajnos nagyon nehéz normális partnert találni. Aki kicsit is igényesebb, annak nincs könnyű dolga a lányokkal. Nagyon sokan el vannak szállva maguktól, mindenféle kifogással jönnek, és semmibe veszik a másikat, miközben mindenki azt harsogja, hogy "de nekem normális pasi kell". Nem tudom, mennyire vagy önbizalomhiányos, ez szokott az egyik probléma lenni. A másik esetleg a külső, a harmadik meg az, hogy nem jó a taktikád. Igazából meg kellene figyelned, hogy kinek mi jön be (a lassabb tempó vagy a nyomulás), és aszerint kellene cselekedned, csak hát ez eleve nehéz, ha még a legkisebb esélyt se adják meg arra, hogy megismerhesd őket. A legtöbben rögtön lepattintják az embert, ha elsőre nem szimpatikus nekik, pedig semmit sem vesztenének egy beszélgetéssel, de később akár még egy randival sem. Sajnos ilyen világ van, max. annyit tehetsz, hogy jobban megfigyeled, kinél érdemes próbálkoznod, illetve változtatsz azon, amin esetleg kell.
2013. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy csak "próbálkozol", nem pedig bizonyos alapelveket betartva, mégis kötetlenül ismerkedsz. Szóval valamit rosszul csinálsz.
2013. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
22:04 írta jól, a mai világban iszonyú nehéz lányt találni. A legtöbb lány felszínes, anyagias és beképzelt, fújja mindegyik hogy "normális pasi kell" mint az egyszeregyet, aztán ha rákérdezel, előbb válaszol autómárkával mint belső tulajdonsággal. Ezek alapján nem véletlen hogy ennyi szingli pasi van.
2013. ápr. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy selejtes :DD

A mostani barátomat is eddig, sorra utasították el a lányok, aztán jöttem én. Szóval neked is van valakid, aki csak rád vár, és tapasztalatból mondom, pont akkor fog jönni, amikor nem számítasz rá :)

2013. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nana, ez egyáltalán nem így van. Attól, hogy valami nem jön össze, még egyáltalán nem biztos, hogy valamit rosszul csináltál, vagy hogy hiba lenne!!

Persze lehet, hogy van mit finomítani, de mindenképpen jól teszed, ha próbálkozol.

A legjobb az lenne, ha az ember az elutasítást gond nélkül azonnal lerázná magáról, én is próbálok ilyen irányban fejlődni még. :)

Amúgy a konkrét elutasítás egy szinten jó visszajelzés is, ugyanis azt jelenti, ha jobban belegondolsz, hogy a lány számára egyértelmű volt, hogy szeretnél hozzá közeledni, ami azt jelenti, hogy jó úton jártál!! Elég paradox, de így van. Sokkal jobb, mint nem próbálkozni.


Kapura kell lőni sokat, abból van a gól! :)


Van olyan ismerősöm, aki elég nagy dumás, gond nélkül továbblép, ha elutasítják és azonnal próbálkozik máshol, a maga módján (nem tartós kapcsolatot keres) sikeres.

2013. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én sem tetszek senkinek..... Már 24 éves vagyok, de nem volt még barátnőm, mert minden lány elutasít a kinézetem miatt..... Sajnos rossz genetikai adottságokkal születtem, ezért nem kellek senkinek............ 24/F
2020. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!