Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretem a keresztnevem,...

Nem szeretem a keresztnevem, de annyira, hogy megőrülök tőle, hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném leírni a nevem, kérlek ne oFFoljatok emiatt, de bocsi, még szégyellem itt is :(

15 éves vagyok, úgy tudom 14 év felett lehetne, mindkettő szülő beleegyezésével, de nem nagyon akarják, pontosabban apukám nem akarja. Már próbáltam velük szépen megbeszélni, de csak vita lett a vége. Mit tegyek?


15/F



2014. szept. 6. 10:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18 után már az ő beleegyezésük sem kell. addig meg találj egy jó becenevet
2014. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Vannak nevek amik tetszenek, de a nevemet nem lehet becézni. Akkor ha valahol kérdezik a nevem akkor mondjak egy másikat, amire változtatnám 18 évesen?
2014. szept. 6. 11:15
 3/25 A kérdező kommentje:
Még valami: Apám mindig azt mondja, hogy a meg merem változtatni 18 évesen, akkor elveszi tőlem a családi nevem (ami mellesleg tetszik)
2014. szept. 6. 11:17
 4/25 anonim ***** válasza:
Csak nem lehet olyan rossz ! Privátban elküldenéd ? Légyszi itt gyk-n úgy semm tudjuk hogy ki vagy...
2014. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
El se tudom képzelni, milyen név lehet az ami nem tetszik, hacsaknem gáz a jelentése, vagy ... Larissza.
2014. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De ne OFFoljatok, kérlek szépen titeket. Teljesen depressziós vagyok már ettől. Nem az a lényeg hogy mi, hanem hogy mit tudok tenni, nem elég 1 szülő beleegyezése? Nincs valami tipp/tanács/mód? :(
2014. szept. 6. 18:33
 7/25 anonim ***** válasza:
Mi a neved? Hidd el, senki nem fog cikizni ha megírod,elvégre nem te választottad! És hátha kitalàlunk neked vmi jó megoldást :)
2014. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egyet értek ! De szerintem 1 szülő is megteheti !
2014. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Tegnap 10:58 olcóta megőrülök !!!


Pls !, pls kérlek mond el -^-

2014. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A G A M E M N O N


Tessék, és igen, igen! Ilyen név is létezik. Na most happy mindenki?

Hozzáfűzném hogy a szüleim magyarok, tehát még megérteném ha az egyik nem lenne, de ilyet nem tudom hogy tudtak kitalálni.

Akkor most írjatok valami tippet hogy beszéljem meg velük, oké?

2014. szept. 7. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!