Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg igaz az hogy ha nem...

Tényleg igaz az hogy ha nem élem ki magam később gondjaim lesznek az életben? 19 éves vagyok és nem voltam még sem buliban, nem járok el itthonról, és szűz is vagyok, ráadásul még egy bartáom sincsen

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ez hülyeség... Ezzel akarják másra erőltetni a baromságaikat a bulizós, magukat összehányós fiatalok. Ha nem érzel erre késztetést -ami egyébként normális- akkor nem kell csinálni és nem lesz semmi bajod. Mellesleg nem kell szélsőségekben gondolkozni ilyen téren. Nekem annyi volt ez a "kiélős" korszak, hogy kipróbáltam a cigit, és 1-2x berúgtam. Aztán elég is volt.

De! Ez nem azt jelenti hogy nem ártana eljárnod otthonról és keresni az emberek társaságát. Csak nem feltétlenül kell bulikba járni, meg marhaságokat csinálni. Szerintem 19 évesen már elég nagy a késztetésed arra hogy párt keress... Szóval hajrá.

2014. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz!
2014. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Hát attól függ mit értünk kiélés alatt, bár szerintem eleve gáz ha az ember úgy tekint magára mint valami haszonállatra, amit ki kell fárasztani (kiélés) hogy aztán engedelmes munkára lehessen fogni (felnőttkor).

Azt csináld, amihez kedved van, ha be akarsz rúgni, próbáld ki, semmilyen vélemény ne korlátozzon se pro se kontra. De törekedj erre minden tekintetben, a kíváncsiságodat ki kell elégítened, és akkor nem érzed majd úgy hogy bármiről is lemaradtál volna.

A másik fontos dolog hogy aktívan teljenek a napjaid. Ha nem most van az az időszak, amikor eljárkálsz iszogatni ezzel-azzal, akkor legyen másnak az időszaka: tanulás, sport, önfejlesztés, a külsőd rendbehozatala, utazás, pénzkeresés. Bármi amiért tudsz lelkesedni és hasznos is.

2014. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!