Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha leugrok a pl. a hatodikról...

Spygot kérdése:

Ha leugrok a pl. a hatodikról akkor meghalok?

Figyelt kérdés
hány % hogy meghalok ha kiugrok a hatodikról a 80 kilómmal és betonra esek? Csak kíváncsiságból

2014. szept. 15. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha lábra esel akor a térdednél eltörik a porc és a csont ki jönn a térdeből és ha úgyesel akor a térdedből a csont át szúrhatja a tested.ez 79% hogy meghalsz...


Ha a hátadra esel nem is kell mondanom elltörik a gerinced és talán nem röktön halszmeg akor levegő és a mozdulasodat nagyon ellvessted és meghalsz ez 99% hogy meghalsz...



Ha fejre esel áhh... 100% dead...


Ha a hasadra sikerül esned úgy hogy a fejed nem éri a betontt (ami lehetetlen) akor a bordáid áttszúrják a szived,tudod,máj,STB szóval 97% hogy meghalsz...



Szóval ha ki esel 00.00013% van rá hogy túléled... "talán"

2014. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha a tűzoltószőnyegbe, akkor 29%
2014. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy meg lehet úszni.
2014. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 karador válasza:
100%
Szerintem jó eséllyel fűbe harapsz, vagy roki leszel. De ha az őrangyalod vigyáz rád megúszhatod egy pár töréssel....(de ne ugorj ki szerintem sehonnan ) :-)
2014. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatodikról a betonra? Ha egy hadseregnyi őrangyal vigyáz rád, akkor is kipurcansz.
2014. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Éppen a hatodikon laktam gyerekkoromban. A mellettünk lakó 20-on éves lány kiugrott az ablakon.

Én iskolában voltam éppen, amikor történt, s csak anyám mondta el, hogy olyan hangot hallott, mintha egy teli konzervdobozt dobtak volna ki az ablakon.

A 6. emelet 21 méterre van a földtől... azonnal meghalt. Sokáig nagyon rossz érzésem volt ez miatt, még most is sajnálom, bár közelről nem ismertem.

2014. nov. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Túl szomorú, hogy ilyen kérdések egyáltalán megfordulnak bárki fejében is. Öcsém 21 éves volt, idén februárban a tízemeletes panel tetejéről "leesett". Azonnal meghalt. Most nézegetem a gyakorikerdesek oldalt, ahova ő is írogatott kérdéseket.

Neki három év alatt ette meg a lelkét a depresszió....

2015. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!