Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meghalok ha nem segítenek?!

Meghalok ha nem segítenek?!

Figyelt kérdés
Elegem van utálok élni.Úgy érzem egy nagy nulla vagyok.Aanyu nem akar elvinni pszichologushoz. De úgyérzem nem bírom.Elegem van.Mindenki kihasznál,nem tudok önnáló döntéseket hozni,nincs saját énem.Állandóan ingadozik a hangulatom.És ebbe már belefáradtam.Nem tudom mit tegyek!!! Segítsetek kérlek!!!!:( 16/L
2010. dec. 24. 12:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Én ezt egyedül úgyérzem nem tudom végig csinálni.Nem látom a kiutat.Anyuékkal mindennaposak a kiabálások,könnyen elsírom magam.Sose tudok önmagam lenni.Nem bírom!!
2010. dec. 24. 12:07
 2/10 anonim ***** válasza:
el tudsz menni pszichológushoz nélkülük is szerintem , háziorvos ad beutalót , vagy szerintem ha felhívsz egy helyi mentálhigiénét ők is adhatnak neked időpontot
2010. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Hátha tudok segíteni..


16/L

2010. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 évesen nekem is voltak ilyen problémáim. Egyszer el is mentem pszichológushoz, de több kezelésen nem voltam hajlandó résztvenni. Végülis nem ez oldotta ameg a gondjaimat. Ma 32 éves vagyok, és csak annyit tudok mondani neked, hogy ez elég tipikus, ebben az életkorban, bár a teljesen normális családokban ez kevésbé jellemző.

Túlleszel rajta, majd meglátod! Próbálj pozitívan gondolkodni!Tölts együtt több időt olyan emberekkel, akiknek kedveled a társaságát, esetleg tarts állatot, az is segíthet! Nézz vidám filmeket, hallgass ritmusos, jó zenét, neked is akarnod kell, hogy túllépj ezen!

Nem emlékszem mi volt az,ami anno nekem segített, de tisztán emlékszem, hogy állandóan elsírtam magam, sokszor mások előtt is.

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel? Ez is közrejátszhat.

2010. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy értem a 16 éves korban tipikus!

És ma már teljesen kiegyensúlyozott felnőtt ember vagyok, függetlenül a környezetemtől!

2010. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz.Egy szót nem tudunk úgy váltani hogy ne kiabálnánk.Nem tudok ellene mit tenni.Olyanokat mond nekem hogyha szivrohamot kap azért én leszek a hibás csak magamat okolhatom....Nem szeretem
2010. dec. 24. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz az iskolapszichológushoz, vagy tanácsot kérhetsz az osztályfőnöktől.
2010. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek itt pszichológus tud segíteni??
2010. dec. 24. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:
tud, ha más nem, egy kívülálló remekül tudja szemlélni a dolgokat, problémákat és ezeket mérlegelni ezúttal megoldást is találni a problémára. Én is jáértam pszichológushoz, igaz nem volt a szakmájában anniyra otthon, de jó volt egy kivülálló szemáével, aki tökre nem ismer téged annak beállítani a te helyzetedet és mérlegelni. És azzal a nővel mégis jól eltudtab beszélgetni, barátomként fogtam fel igazán annak ellenére hogy 45 körül volt már. Hidd el hogy sokat segít és egy iylen államilag támogatott pszichológust te is eltudsz intézni, hidd el mindenki volt már iylen lelki válságban, nagyon ritka az a tini aki ezeken nem esik át. én már átestem ezen az időszakomon. Sok sikert :9. Felhívsz egy orvost kérsz egy beutalót egy államilag támogatott pszichológushoz, valószínüleg havonta 1x 1 órát vagy 2 órát kapsz mert az iyleneknek igen sűrű a napjuk . Sok sikert :)
2010. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd én segítek pici lány :)

Írj privibe üzit, akarok veled beszélni!

Esetleg ha van msn-ed küld el a címed :)

Nem kell neked semmien pszihológus..

2011. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!