Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tökéletes lennék, jobban...

Ha tökéletes lennék, jobban szeretnének?

Figyelt kérdés

Tudom, nincs tökéletes. De megközelíteni azért meg lehet.

Ha már így nem értékel senki. Régen, mikor még okos voltam, meg kicsi és aranyos, a szüleim akkor sem értékeltek, mert mindig csak a tesóm volt jó. Akkor el lehet képzelni, most hogy áll a helyzet... Nem tudok tanulni, hiába próbálkozom, állandóan bukok, emellett még csak olyan nyílt meg kedves humorzsák sem vagyok, mint várnák... Beszélgetek bárkivel, de nehezen, mert zárkózott vagyok, nincs önbizalmam. Van, mikor az önbizalomhiányom miatt kapok rosszabb jegyet, mert nem merem kimondani a jót, mert azt hiszem, rossz... Azt mondják a barátaim, hogy csinos vagyok, meg szép, de szerintem nem. Kiskoromban duci voltam nagyon, és a családomtól folyton azt hallgattam, hogy milyen nagy seggem van, meg hasonlók, és bár már nem mondják, de szerintem még mindig így van, csak már arra sem veszik a fáradtságot, hogy kimondják. Régen voltak álmaim, de már nincs, szerintem nem érdemes.

...Járok pszichológushoz. Semmit sem használ.

Van pár barátom, ők tudom, hogy szeretnek, de adott pillanatban ez is annyira kevésnek tud tűnni, és rettegek, hogy valójában ők sem szeretnek, és el fognak hagyni.

Ha olyan lennék, mint elvárják (szép, okos, kedves), akkor ugye jobban szeretnének? De hogy? A kinézetemen még csak tudok változtatni, de a többi... :(


2010. jan. 20. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

az a kevés barátod sztem igaz barát (bár ezt neked kell érezned) és ők sosem hagynak el, ezt tudd.


ha a külsődön változtatni tudsz, akkor magabiztosabb lehetsz, és a többi is rendbe tud jönni:) fel a fejjel

2010. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki, még látatlanban is, igen jobb életed lenne az biztos ha így csinálnál, hogy hát biztos gondolsz dolgokra amiket mondanál de nem mersz csak rajta mond, persze nem kell teljesen őszintének lenni ami rosszul esne másoknak azt azért ne mond
2010. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!