Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti boldognak érzitek magatokat...

Ti boldognak érzitek magatokat? Egyáltalán mitől lesz boldog valaki?

Figyelt kérdés

Én nem érzem magam annak, és azt sem tudom mit kéne csinálnom hogy az legyek. Különféle tárgyaktól nem leszek az, ez biztos.

Amit szeretnék hogy feleségem, gyerekeim legyenek de ezek jelenleg csak álmok, és még barátnőm sincs.


Titeket mi tenne boldoggá?


28/f


2014. szept. 26. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi,ezzel nem csak te vagy így.Valahogy mindenkinek magának kell rájönnie,hogy mi teszi boldoggá..:sport,karrier,barát(nő),szex,szerelem,önmegvalósítás..vagy éppen egy Iphone 6s :D Egy barátnő engem is sokkal boldogabbá tenne,csak normális lányt találni ebben a hülye felszines világban olyan,mint tűt keresni a szénakazalban:) Én azt tudnám neked tanácsolni,hogy mindenek előtt légy mindig önmagad,fordulj a barátaid,vagy a családod felé,és ha netalán tán vmi nő jön a képbe,akkor Yolo! (you only live once) ne szalaszd el ;)
2014. szept. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Boldog vagyok, mert mar nem kell a penz miatt aggodnom, mint tinikent, es ezt en ertem el.

Viszont jo lenne visszaszerezni a regi baratokat, amikor otthon vagyok, es ujakat talalni kulfoldon.

Edzoterembe jarni, de inkabb roplabdazni vmi amator csapatban.

Otthon hegedulni, esetleg lovagolni, uszni.

Levizsgazni az iskolaban es gyakorlatozni.

Elkuldeni az egyetemi jelentkezest, elotte megirni a feleteli tesztet.

Elinditani a vallalkozast es a traininget megszervezni.

Hazat kivenni, a szemet ingatlanost aki nem hivott vissza (soha nem hivnak vissza es mar 1 szuper haz elment igy) felhivni.

Netet intezni a hazba.

Masik sulit erre az evre intezni kint.

Regisztaciot intezni kint: fizetes, mi van, mikorra lesz meg.


Aztan ha minden lement nyaralni akarok...


Ezentul en is nagyon akarok gyereket. De akivel most vagyok ugyse lesz. Pedig neha tokre orulok, ha kesik a mensim. Nem huznam bele a csobe, de orulnek, ha egyszer ugy esne akarhogyis, ha oszinte vagyok magamhoz akkor tudom, hogy szeretnek mar gyereket.


Ha normalis kapcsolatom lett volna, akkor januarban amikor megkaptam az egyetemi elitasitast (keson jelentleztem) osszehozhattunk volna egy babat, most szulnek, es a jovo ev oktobereben kezdodo egyetem idejere

a gyerek mar 1 eves lett volna...

2014. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 David82 válasza:
Engem az tenne boldoggá, ha lenne három egymástól jól elkülöníthető univerzum. Az elsőben nemzeti szocializmus, a másodikban liberalizmus, a harmadikban kommunizmus lenne, és lenne egy negyedik is, feudalizmus néven, a szeretett középkor mintájára. És az emberek szabadon mehetnének, amelyikbe akarnak. Akkor én az elsőt, de inkább az utolsót választanám. Akkor látnák az emberek, mekkora különbségek vannak közöttük. A sok agyhalott menne a liberalizmusba, mert azt hinnék, az a szabadság forrása. Persze. A rabszolga szabadságé :)
2016. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!