Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire normális a gyilkolásr...

Mennyire normális a gyilkolásról fantáziálni?

Figyelt kérdés
Sokszor bántottak gyerekkoromban meg később is, és mostanság szinte napi rendszerességgel képzelgem a bosszúállásról. Amikor egyedül vagyok felhúzom maximumra a zenét, felveszek egy maszkot és arra gondolok hogyan ölném meg azokat akik miatt ilyen vagyok. Sokszor úgy érzem hogy mindenki más őrült ezen a világon. Orvoshoz kellene ezzel fordulnom? Ha nem, akkor elmúlik majd, vagy végleg becsavarodok? 21/F
2014. okt. 5. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad mert ez nagyon nem normális dolog.
2014. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust mindenképpen,még mielött kárt teszel ártatlan emberekben! Időzitett bomba vagy! Komolyan!!!
2014. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szántóvető ***** válasza:
szerezz barátnőt inkább.
2014. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért ártatlanok?
2014. okt. 5. 17:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ill néha most is van, mivel szerintem bőven vannak olyan emberek akik ezt érdemelnék, de ha kontrollálni tudod az ilyen jellegű őrületeidet vagy megtudod beszélni akkor felesleges orvoshoz fordulni, max felír pár gyógyszert és elveszi a pénzed. Egy barát sokkal többet tud segíteni
2014. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az óperenciás tengeren túl élő norvég öreg néni talán tett valamit ellened? Igen, ha ennyire elmeháborodott vagy, képes lennél egy embert megölni, akkor rá is veszélyt jelentesz.


A magadfajta szellemileg sérült embereknél lehet, hogy egész jó módszer lehetne a szemet szemért elv, mert elég könnyű felfogni.

Megöltek? Nem. Akkor? Innentől fogva nincs miről beszélni!

Ha rád semmivel nem lehet hatni, és nem lehet meghozni az eszedet, akkor te egy marha veszélyes ember vagy, és emiatt nem is leszel valami szimpatikus mások szemében...és emiatt őket fogod hibáztatni, pedig valójában a TE hibád.

Ha odamegyek hozzád, kést szorítok a nyakadhoz, akkor nem hiszem, hogy lenne okom hibáztatni téged azért, mert nem tartasz valami szimpinek. És ezek után valószínűleg piszkálni fogsz engem, ellenem leszel, mindent megteszel a káromért. JOGOS ÖNVÉDELEMBŐL.


A másik dolog:

Attól mert más hülye volt, és bántott téged akár fizikailag, akár lelkileg, neked nem kell lesüllyedni az ő szintjére, vagy még mélyebbre.

Azzal te már nem fordítasz vissza semmit, ha őrült módjára gyilkolászol. Abból mindenkinek baja lesz. neki is, NEKED IS. És az sem elhanyagolható, hogy egy embernek kioltottad az életét.


Megy a sofőr, vezeti a kocsit. Elé ugrik egy kisgyerek, fékez, de mégis elüti. A gyerek meghal.

A sofőr nem akarta megölni. mindent megtett, hogy ez ne történhessen meg. Ha ennek a sofőrnek normális személyisége van, soha az életbe nem ül kocsiba, és egész életében végig fogja kísérni a gondolat, hogy megölt egy embert. Szenvedni fog tőle. Pedig nem akarta.


Na most ha valaki önszántából öl embert! Képzeld már el, b*zmeg!

Arra csak annyit lehetne mondani, hogy "HÜLYE VAGY, FIAM"

És ezzel valójában még nem fejeztem ki mást, csak azt, hogy hülye vagy. De abban a pillanatban nem ez lenne a lényeg. Remélem tudod mi.

2014. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem érzem a súlyát annak hogy mi van ha egy ember meghal. Pedig halt már meg hozzátartozóm. Egyáltalán nem vagyok ellenszenves, a visszajelzések szerint nagyon is megnyerő és kedvelhető a személyiségem.
2014. okt. 6. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nem érzem a súlyát annak hogy mi van ha egy ember meghal."

Hát igen, nagyon kedvelhető lehetsz. Neked egy élet az csak egy semmi semmi. És mi lenne, ha a tiédről lenne szó, he?

Nem vagy normális.

2014. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy egy élet. Az enyémnek sincs súlya. Én magamról nem hiszem el hogy szimpatikus vagyok, de a környezetem így reflektál.
2014. okt. 7. 21:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Az se normális, ha valaki másnak, akárkinek az életét, vagy úgy alapból az "életet" így lebecsülöd, és képes lennél csak úgy játszani vele, esetleg megölni valakit.

BETEG EMBER VAGY.

Nem bunkóságból mondom. Beteg vagy. Beteg az elméd/személyiséged, nem egészséges a gondolkodásod.

A felháborodott énem ezt mondja:

"Akkora pofon kéne neked, hogy lerepül a fejed, hülyegyerek, attól talán észhez térsz!"


A nyugodt énem viszont azt, hogy "fordulj orvoshoz!".

2014. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!