Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogyatékos akarok lenni, ez...

Fogyatékos akarok lenni, ez normális?

Figyelt kérdés

Lehetne ingyen parkolóhelyem, az emberek gyűjtenének nekem,

egyszóval jobb lenne az egész. Szerinted?



2014. aug. 31. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en erre csak azt tudom mondani, hogy netto 450ezret keresek es mai napig tomegkozlekedek jogositvany mellett.
2014. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
már az vagy....csak szellemileg....
2014. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát te még sokra viszed az életben

Amúgy a másodiknak igaza van.

2014. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Bizonyos szempontból tényleg könnyebb lenne és nem lenne akkora felelősség rajtad. Akkor nem számítana mit tennél, mert senki nem nézne hülyébbnek (mint amilyen vagy). Egyfajta szabadságot adna. Munkában is elnézőbbek lennének, még akkor is, ha esetleg nem tudnál dolgozni. Ha nem szellemi, hanem fizikailag lennél az, az már rosszabb eset. Szerintem az gáz, mert rengeteg korlátba ütköznél és az, hogy lenne szabad és ingyen parkolóhelyed a mai világban nem garantált. :) Nem normálisnak nem mondanám a gondolatot, de egyedi gondolat az biztos, mert keveseknek jut ilyen az eszébe. Én pedig meg is válaszolom. Ez normális?
2014. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy egészséges vagy!!!


Szerinted hány fogyatékos örülne annak, ha legalább 1, azaz egy napra normális életet élhetne??? Sok.


Nehogy azt hidd, hogy kutyajó életük van nekik: lenézik őket, otthon van nagyon sok, nem igazán van barátjuk, soknak saját családja sincsen, munkát nem igazán kapnak, stb.

Legyen sok gyereked, aztán a társadalom kisegít mindennel (adókedvezmény és társaira gondolok)!

2014. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!