Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fejunk melyik pontja az,...

A fejunk melyik pontja az, amit ha megnyomunk elalszunk vagy elajulunk?

Figyelt kérdés

#pont #fejunk #elajulunk
2014. okt. 9. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Tök mindegy, csak baltával kell megnyomni.
2014. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdezd Jackie Chant
2014. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kerlek ertelmes valaszokat adjatok,ha erre nem vagytok kepesek inkabb tartsatok meg magatoknak legyszives!Elore is koszonom a valaszokat :*
2014. okt. 9. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
értelmes kérdésre hasonló színvonalú válasz
2014. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is láttam ezt egy sorozatban. A választ ugyan nem tudom, de leírom ezt, hogy me nézzenek téged teljesen hülyének. Emberek! Mielőtt kiröhögtök valaki járjatok utána, hogy biztos ő a hülye, és nem ti, mert azért az úgy ciki.
2014. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*, , mielőtt valaki belémkötne.
2014. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(Én sem értem, hogy aki nem tudja miről van szó, vagy egyáltalán nem ért hozzá, minek ír be választ. Attól, hogy még nem hisz benne, még létezhet. Menjenek máshová jópofáskodni.)


A pontnyomásos technikára gondolsz. Ezeknek utána lehet nézni.

Vannak pontok amik nyugtató hatásúak. Csuklóm, fejtetőn, térd alatt, boka fölött.

Amit te kérdezel, ha jól tudom, nem egy pont. Ehhez két pontot kell megnyomni a testen. Az egyik a vállgödör környékén, a másikat nem tudom. De lehet hogy van csak egy olyan pont is.

2014. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a nyaki ütőeret elszorítod akkor el lehet ájulni.
2014. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amikor gyerek voltam az egyik srác "hozta" az iskolába ezt a remek ötletet, hogy elszorítva a nyaki ütőeret fél percig az ember elájul, alkalmazta is mindenkin. Évtizedekkel később olvastam egy cikket amiből kiderült hogy valójában olyan idegeket szorítunk el amik kiváltják az ájulást, de az emberek egy részében ez súlyos mellékhatásokkal jár...
2014. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!