Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a hangfekvésem? Mit...

Milyen a hangfekvésem? Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Mindig is elég magas hangom volt, jártam is énekkarba, de ott nem osztottak be senkit semmilyen hangcsoportba pl tenor, alt stb... Majd mutáláskor és azután egyáltalán nem foglalkoztam vele. Ez volt 4 éve, és mostanában újra szeretnék vele foglalkozni, viszont már kissé tudatosabban. A youtube-ról "képzem" magam otthon, így inkább az angol szakkifejezésekkel vagyok tisztában :D

Szóval, szerintem tenor vagy kontratenor vagyok, a hangterjedelmem G#2-G#5-B6, tehát normál regiszteremen G#5ig elmegyek, utána pedig kb. A6-B6-C7-ig fejhang-"whistle" regiszterben...



2014. okt. 11. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted erre itt ki tudna válaszolni!? :))

Menj el egy komolyabb énektanárhoz, az majd megmondja hogy egyáltalán érdemes-e énekléssel foglalkoznod.

2014. okt. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne erőlködj, hogy hangod idáig elhallatszék, de anélkül hogyan adhatna bárki is valós választ?

Ha mást nem, keresd fel volt elemis énektanárod, még örülni is fog a bizalomnak, ráadásul nem tekint/tekinthet riválisának, tehát valós véleményt mond.

Teheted azt is, hogy megfizetve egy ezzel foglalakozót keresel meg, pénzedért még tán képzésed is vállalja.

2014. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!