Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mensim után 3-4 napra történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mensim után 3-4 napra történt az eset. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Megszakításossal voltam együtt a barátommal. Mensi utám 3-4 nappal. Félek, hogy tehres vagyok de eddig sosem volt így gond.

2hete volt az aktus. 2,5kb. Látszódhat a hasamon, hogy terhes vagyok? mert elég kemény...

vagy csak a mensi miatt vagyok felpuffadva meg ilyesmi? nemrég meg görcsölt is a hasam de szerintem az ovuláció miatt meg volt folyásom is. :/


2014. aug. 14. 14:50
 1/6 anonim válasza:
Kill yourself
2014. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ennyi idő után még semmilyen tünet nem látszódna

amúgy meg lehet és nem értem miért olyan nehéz védekezni

2014. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha most csinálok egy tesztet az kimutatja?
2014. aug. 14. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
mensi after pricc? szerinted honnan tudnánk?
2014. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Lehet baj. Menzesz után már rögtön termékeny vagy. Igaz, ilyenkor még elég kevés az esély a baba becsúszásához, de VAN rá esély. Nem tudom hány éves vagy de ne legyél ilyen felelőtlen vagy bátor mindaddig amíg nem vagy képes felnevelni egy kisbabát. Pisilj rá egy tesztre, nem biztos hogy kimutat bármit is még. Azért nem kell pánikba esni de egy hét múlva szIntén tessék egy tesztet elvégezni! 20L
2014. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14naon belül már biztos eredményt kapok elvileg.
2014. aug. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!