Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon zavaró, ez miért van? 15/l

Nagyon zavaró, ez miért van? 15/l

Figyelt kérdés
Néha, amikor megyek az utcán és jön velem szemben valaki, megáll és elkezd bámulni, de ilyen nagyon furán, mintha szellemet látna, vagy nem tudom, aztán megy tovább. Nem egy ember csinálta már ezt, pedig nincs semmi furcsa az arcomon, meg úgy alapvetően rajtam, egy teljesen átlagos külsejű kamasznak tartom magam. Kék szem, hosszú világosbarna haj, kb 165 cm vagyok és 55 kg. A kisugárzásom miatt lenne, van még valaki hasonló helyzetben? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 12. 16:30
 1/4 anonim válasza:
Hát igen velem is elő szokott ez fordulni én már egyszer megkérdeztem valakit és azt mondta hogy a szememet szokták nézni mivel ilyen nagyon fehéres kék lehet neked is a szemedet nézik
2014. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, mert nagy világoskék szemem van. Köszi :)
2014. okt. 12. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányokat néha megnézik. Ez van.
2014. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az 50 éves nénik is? xD
2014. okt. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!