Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha nem szeretem...

Mit csináljak ha nem szeretem magam?

Figyelt kérdés

Utálom magamban, hogy gyenge vagyok.

Mások(nagyon sokan) akik sokkal rosszabb helyzetben vannak vagy helyzetből indultak az életben sokkal jobban küzdenek,kitartóbbak,vannak céljaik,erősebbek lélekben !!

Én mg.... itt nyavalygok

Semmi sincs az életemben a helyén 30 év után és nem tartok sehol.

Ráadásul buta is vagyok.

Teljes mértékben értelmetlen az életem!!

Egyszerűbb lenne öntudatlannak lenni,nem létezni.

mert annyi és olyan nehéz problémák jönnek majd szembe velem az éle során amikben el fogok bukni.

Ami már csak azért is furcsa, mert mások sikeresen veszik ezeket.áhh



2014. okt. 15. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tanulsz meg küzdeni?

Miért nem fejleszted az egodat, ami a barátod lenne?

Még az állatvilág is a gyengébbet kicsinálja, nemhogy mint az ember, aki azállatnál is még kegyetlenebb.

Tanulj, fejleszd megad önismeret, önismeret, szereted, és elfogadod magad.

you tuben üsd be, hogy önismeret, és hallgasd meg mindet! Hajrá!!

2014. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2014. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mondjak valami megnyugtatót? Mindenki más élete pont ugyanannyira értelmetlen, mint a tiéd. Van, aki küzd és sikeres. Van, aki küzd, de elbukik. Van, aki nem küzd, mégis mindene megvan. Van, aki nem küzd, és végül nem is lesz semmije. De kit érdekel? Honnan tudod, hogy az egyik jobb mint a másik? Mindegyiknek ugyanúgy véget ér az élete egyszer, és előbb-utóbb semmi sem marad utána. Ha neked célod, hogy valamelyik kategóriába beletartozz a felsoroltak közül, ám legyen, de akkor tégy érte valamit. Ha meg nem, akkor meg nem. Teljesen mindegy, ezt értsd meg. Egy a lényeg: ne gyötörd magad azzal, hogy a saját életed másokéhoz hasonlítgatod. Éld végig az életed úgy, ahogy van, aztán lesz ami lesz.
2014. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A tanulásról már lemondtam. Nagyon idegen a számomra.

Csak kudarcot hoz és bár tudom, hogy a tanulás a jövő záloga még sem hiszek abban, hogy ha elvégzek valamiféle sulit majd akkor jobb lesz és megélek valamiből. Arról nem is beszélve, hogy a belső dolgokon nem is segít.

2014. okt. 15. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Saját magadnak tanulj. Nem egy szakmát, csak pár napos térnigen vegyél részt.

De ha fárasztó... Te tudod. ..

2014. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkit a saját sikerei ösztönöznek. Csak van olyan dolog, amiben jobb vagy másnál, akármilyen aprócska is. Létezik tevékenység, amit szívesen csinálsz? Olyankor bizonyára szereted magadat, az életet. Kutasd fel, meg lehet-e élni belőle? Te lehetsz akkor az élet császára!

Sok sikert, van még időd rengeteg. /bizonyára/

2014. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt mondják, soha nem késő :)


Gondolom a gyengeséget, nem úgy érted, hogy fizikailag vagy gyenge (vagy ha igen, akkor menj edzeni), hanem úgy hogy kitartásod? Tanácsom, tűzz ki egy célt, legyen az bármi (lehet olyan is ami előrébb visz vagy csak olyan amit eddig nem csináltál még sose vagy olyan is amit már sokszor próbáltál de feladtad és nem sikerült)

PL: menj el futni minden nap mondjuk csak két kilométert, vagy ha szeretnél új nyelvet megtanulni akkor mondjuk minden nap tanulj meg 10 szót DE minden nap csináld (aztán ha elég elszánt vagy és csinálod mondjuk egy hónapon keresztül, akkor majd észreveszed hogy lesznek olyan napok, amikor rohadtul nem lesz kedved megtanulni 10 új szót- ami egyébként nem nagy adag napi szinten tanulni - és lesz olyan napod, amikor úgy fel leszel dobodva pusztán csak annak a tudatától hogy tegnap nem adtad fel, hogy akár 50 szót is megtanulnál)a lényeg hogy minden nap csináld és legyen sikerélményed. Túl könnyű azt mondani, hogy buta vagy és inkább bele se kezdeni. Ha most szar, akkor fogd fel úgy hogy elkúrt@l 30 évet az életedből ennyi pont elég is volt és szeresd magad :)

2018. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyi sztem inkább ne legyen semmilyen szakmad mint h olyan munkád legyen amiben meg rosszabbul érzed magad, nem szereted csinalni, nem jo a társaság stb. mert elég sok ember él így, de ha nagyon akarod és próbálkozol hidd el h életed során meg megtalálod azt ami neked jo
2021. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!