Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl nagyon szeretem magam...

Túl nagyon szeretem magam vagy épp az ellenkezője?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Egy idő óta nagyon jókat eszem, ahoz képest, hogy már van egy pár plusz kilóm és anyum is mondta ma, hogy van egy kis poci és vigyázni kell.....hát egyszerűen nem akarom elfogadni. Illetve elfogadom, de nem számit. Folyamatosan megvagyok elégedve magammal, valahogy még mindig szeretem magam, nem tudom miért. Szinte ételfüggő vagyok, sokat eszem és finomakat és ha régebb volt bennem egy félelem, akkor mára már teljesen eltűnt. Nem számit már, hogy van pocim, sem hogy kicsit nagyobb a fenekem vagy ilyesmi. Tudom, hogy nyáron zavarni fog, de akkor majd nekiállok tornászni. Pillanatnyilag úgy érzem, hogy jár a kényeztetés. Csakhogy ezt túl gyakran érzem :-D


És nem tudom, hogy ez azért van mert annyira rajongok magamért vagy épp ellenkezőleg. Nem mondom, hogy nem kéne jobb test. Sőt, minden nyaramat azzal töltögettem, hogy bomba alakom legyen, legtöbbször sikerül is.....de most tényleg mindent megengedek magamnak és nem szabok határokat, nem tudom hogyha ez egészséges-e. A többiek csak azt látják, hogy magabiztos vagyok, mert ezt mutatom. És már annyira magabiztosnak nézek ki, hogy már én sem tudom biztosan, hogy valyon tényleg az vagyok-e vagy már magam előtt sem vagyok képes levenni a maszkot ?


2010. márc. 12. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan így vagyok :) ilyenkor jó sokat zabálok főleg ünnepekkor de még tavasszal is nyáron meg hajtok a jobb alakért.:)De valójában ilyenkor engem se zavar annyira, mint fürdőruha szezonba de hát ezzel ki ne lenne így?Amúgy nincs semmi gond veled inkább örülj, hogy nem olyan vagy aki ha már egy picivel is többet eszik a kelleténél lelkiismeretes lesz...:)
2010. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!