Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » összeomlottam egy lány miatt,...

összeomlottam egy lány miatt, mindent feladtam - a semmiért, mindenem odaveszett, egy lebegő szardarab vagyok az univerzum vákuumában. Segítség - hé - segítség. Valaki?

Figyelt kérdés
Alapvető emberi dolgokra sem vagyok képes - kapcsolattartást rég el lehet felejteni, új emberekkel ismerkedés? Háhá, jó vicc. Lemondtam magamról, mert nem érek semmit, most már tényleg meg kellene halni. De jó is lenne, végre...
2010. jan. 24. 00:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
semmire nem vagy kepes de azert ezt meg le tudtad irni xDDD ez jooo xd
2010. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

Énis pont így vagyok...és semi közöm az emosokhoz,utálom őket.

Én is szardarab vagyok...gyere ,fogd meg a kezem,és hagyjunk fel minden reménnyel.

2010. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Szerintem menny el rúgj be a haverokkal aztán keress egy másik nőt.Biztos találsz mást. Attól hogy sajnáltatod magad nem lesz jobb. Elhiszem hogy rossz érzés de tényleg nem lesz jobb azzal semmi ha magadba roskadsz.
2010. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Alapvető emberi dolgokra sem vagyok képes.

Akkor beszarsz?

2010. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ér annyit bármelyik lány is hogy tönkretedd magad??ne válaszolj.majd én megmondom.NEM.erre gondolj.felejtsd el azt a csajt.
2010. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
90%
Ne is foglalkozz a takony tízévesek véleményével. Átéltem, én is bereccsentem, világ dőlt össze bennem. Idővel múlik a fájdalom, próbálj ne gondolni rá. Napról-napra könnyebb lesz...
2010. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

a magam alá szarást az állatok sem csinálják meg - jó, némelyikük...

hát ő sokat ér

2010. jan. 24. 00:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is így érzem magam.. Ilyenkor foglald le magad valamivel, tölts le egy jó kis lövöldözős játékot, ott kiadhatod a gőzt. Hallgass zenét, vagy nézz meg egy vígjátékot, írj blogot, vagy mit tudom én mi foglal le. Agykontroll is jó módszer, de ehhez már kell egy alap pozitív beállítottság. Hit nélkül semmi nem megy. Tedd ami boldoggá tesz. Élvezz minden lélegzetet. Aludd ki magad. Csak ilyen hülyeségeket felejtsd el. Ha akarsz írj, szívesen beszélgetek veled. Na minden jót!

18/L

2010. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Részvétem barátom...Ha gondolod, irj.
2010. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Majd ha felnősz és elfogadod hogy minden nem jöhet össze, hogy a szerelem nem irányítható és senki nem tehet róla ha nem beléd szerelmes akkor elmúlik....
2010. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!