Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Az egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Az egyik lány osztálytársam rám mozdult.14/l (? )

Figyelt kérdés
Kedvelem a lányt, és igazából én sem bánnám feltétlenűl ha lenne egy pár csók meg ilyenek, de nem akarnám tönkretenni a barátságunkat. Félénk is vagyok, nem tudom mit mondhatnék neki. Segííítség :S
2011. szept. 28. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

mind2en lanyok vagytok?

vagyis a masik lany lezbi?

2011. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ő biszex, szokta is mesélni a kalandjait, de most sajna bele akar venni a kalandjába :S sztem belémzúgott :S
2011. szept. 28. 19:58
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Feltételezem fiú vagy...

Szerintem ő sem tudja mit akar. Előbb tisztázd, magaddal, hogy te akarsz e tőle valamit,

ha nem akkor mond el neki, ő se hülyítse magát, ha akkor sem száll le rólad ha szépen kéred küld el nyaralni, ha akkor sem száll le rólad, van egy ilyen ilyesztős technika, hogy hirtelen rettenetesen rámenős leszel, csók, tapi minden, akkor elméletileg megilyed s összezavarodik, de az is lehet, hog yfordítva sül el a dolog :P

ha teszik, mindent bele, kedvezményezz, s szépen lassan a nektek megfelelő tempóban közeledjetek egymáshoz. A lényeg, hogy ne menőzésből legyetek együtt, hanem ha tényleg szeretitek egymást. Még annyit megemlítek, ismerd meg jól s aztán kezdjetek újmond járni. nem csak a külső számít.


Aztán meg ha nagyon összejöttök, akkor meg ha sexre kerül a sor VÉDEKEZZETEK. Természetes, ha megkívánjátok egymást, de nem kell feltétlenül gyerek legyen a dologból. A gumi a leg biztosabb. Sok szerencsét nektek


16/f

2011. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
előső vagyok, ha lány vagy és biszex akkor is te döntsz mi lessz, de ha lánny lánnyal csinálja kk nem is kell védekezni :P Micsoda előszök....
2011. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, és nem vagyok biszex, csak a hormonjaim harca eredményezi, h jólesne tőle pár csók, de semmi több. Ő viszont belémzúgott, és elég vadóc lány, ő többet is akarna ... :S
2011. szept. 28. 20:02
 6/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:59

Mar ne hari:D de en vok az elso:)


Na mind a kerdesre valaszolva. Szerintem belemehetsz, bar tapasztalatot gyujtesz, de mond el neki h te a fiukat szereted, s nem akarsz tolle tobbet.

2011. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha't...azert ez durva:)):))boccs de nme tudok mast mondani..:|
2011. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ő is 14?


de azért szólj neki, HOGY HETENTE AZÉRT PÁR NARUTO RÉSZT nézzen meg.

2011. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:06

Bocsi :P

2011. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben túltenném magam az egészen.Lehet hogy most úgy érzed hogy kell néhány csók meg ilyenek, de ha elkezded és élvezed, abból komolyabb is lesz mint néhány csók.


De ugye egyszer mindent ki kell próbálni. :)akárhogy is döntesz ne menj tovább csóknál!

2011. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!