Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettentően lámpalázas vagyok....

Rettentően lámpalázas vagyok. Hogyan küzdhetem le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy rettenetesen lámpalázas vagyok.Ha az iskolában akár csak 2 mondatot fel kell olvasnom az iskolába,dadogok megakadok elcsuklik a hangom görcsöl a gyomrom és olyan rettenetes hányinger fog el,hogy néha meg is kell állnom 1-2 másidpercre mert úgy érzem ha nem teszem meg elhányom magam... Most lesz egy iskolai ünnepség ahol egy szöveget kell felmondanom az egész iskolának.Ma volt egy próba,és akkao még csak olvasni kellett és már megint előjött a lámpalázam...félek,hogy majd a nagy szereplés előtt is rám fog törni...Hogyan tudnám leküzdeni? 14/L
2014. okt. 15. 21:20
 1/1 anonim válasza:
79%
Szia:) szerintem ilyenkor az a legjobb ha gyakorlod a kozonseg elott.ezt nem kell szo szerint erteni,az segit ha mindig amikor felmondod otthon a szoveged legalabb ket embernek mond (vagy tobbnek) es mindig mas szobaban,mas helyen.Ha meg a szinpadon,suliban jon elo probald elkepzelni hogy nincsenek ott,nyugtasd magad es minden rendben lesz.Remelem tudtam valamit segiteni es nagy sok sikert !^^ udv.:egy tizenot eves lany:)
2014. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!