Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mennyire égettem...

Szerintetek mennyire égettem be magam? Nyilvánosság előtt nagyon lámpalázas vagyok

Figyelt kérdés

Az osztályom előtt kellett beszélni és a tipikus tüneteket produkáltam. Gyorsan vert a szívem, elvörösödtem, belebotlottam a szavakba, hadartam ami által csomószor elfogyott a levegőm és elcsuklott a hangom.

Mennyire vehették észre? És mennyire gondolhatják azt rólam, hogy milyen ciki vagyok? Lehet még egy csomó ideig emlékeznek majd rá...

19L


2013. ápr. 4. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ilyenkor hunyd le a szemed és képzeld azt, hogy egy üres teremben vagy egyedül vagy egy hatalmas szélmalomban az nyikorog ugy mint azok a kölykök a padokban :D
2013. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy próbáltam az ilyen trükköket, egészen addig nagyjából higgadt is maradtam még elnem mondtam az első mondatot...onnantól kezdve nem tudtam irányítani magamat.
2013. ápr. 4. 08:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Lámpaláz, amúgy tuti észrevették hogy izgultál. Szerintem egyáltalán nem ciki, ha meg valaki annak tartja akkor mond neki hogy legközelebb álljon ki ő.:D

17f

2013. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Az a baj hogy ilyen tipusú vagy! És ezen nagyon nehéz változtatni! Nekem nem sikerült. Mai napig ha tehetem, kerülöm az ilyen helyzeteket.
2013. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
most néztem hogy a kérdésben is benne volt a "lámpaláz" (2. voltam:D)
2013. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Közelebbi barátaim azt mondták, hogy tényleg nem volt feltűnő és nem csak azért mondják, hogy megnyugtassanak.Ez elég nehezen hihető.
2013. ápr. 4. 08:08
 7/13 anonim válasza:

Nem az számít,hogy mit gondolnak rólad az emberek.Az számít,hogy végigcsináltad,kiáltál.Kész:).Ügyes vagy.

18/F

2013. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kicsit már paranoiás vagyok és tudom, hogy nem igy van de akkor is attól félek, hogy biztos csomóan ha rám néznek ez jut eszükbe és lesajnálnak. :(
2013. ápr. 4. 08:22
 9/13 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele és ne félj.Emiatt nem érdemes kiborulni.

Megértelek ettől függetlenül,de tényleg nem szabadna ezzel foglalkoznod.Kiáltál,végigcsináltad.Emiatt becsülni kellene nem leszídni,hogy"milyen rossz" voltál.Nézd pozitívan.Volt bátorságod hozzá.

Érezd jól magad,ez számít.Gondoljanak azt,amit akarnak:)..

2013. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

7es voltam.

18/F

2013. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!