Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy megelégedj...

Mit csináljak, hogy megelégedjek azzal, hogy ekkora vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,165 centi magas.Mindenki magasabb nálam az osztályban.Nem az zavar,hogy én vagyok a legalacsonyabb,hanem az,hogy mindenkinek a válláig se érek!Aki tetszik lány,az is magasabb nálam.Emiatt kezdek haragudni rá,hogy miért magasabb nálam.

Ezt nem bírom elfogadni.Szeretnék 170-175 centi lenni.Bele fogok ebbe hülyülni.Sokszor sírtam már emiatt,hogy ekkora vagyok.Cikinek érzem magam.Attól félek,hogy azt nézik,hogy milyen kicsi vagyok.



2014. okt. 16. 18:27
 1/2 zoricabones ***** válasza:

Szia!

NE add fel! :D

Sok olyan fiút ismerek aki alacsony. Van aki alacsonyabb nálam, pedig én csak 158 cm vagyok :D

Mégis nagyon jó fejnek tartom őket és szerintem nem mindenki a toronymagas fickókat szereti.

Amúgy még csak 16 vagy szóval tuti nősz még 18 éves korodig.

Az a 165 cm pedig nem is rossz.

Remélem segítettem. :D

2014. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbálj meg kevesebbet foglalkozni a külsőségekkel, legalábbis az olyanokkal mindenképpen, amikkel nem tudsz mit kezdeni.

A te korodban én pont az ellenkező oldalt képviseltem, mert már akkor elég magas voltam és eszméletlenül idegesített, hogy akárhányszor találkoztam akármelyik ismerőssel mindig jöttek, hogy "hú de megnőttél", "hova nősz?", a kedvencem meg amikor egészen kisgyermek koromban láttak utoljára és akkor rám csodálkoznak én meg arra gondolok, hogy az lenne a durva ha ugyanúgy néznék ki mint amikor 6 éves voltam. Ebben apámmal kell egyetértenem, aki mondta, hogy hát most mit csináljunk, vágjunk le belőled?

Szóval próbáld meg magad elfogadni ilyennek, mert ezen nem tudsz változtatni. Amiben tudsz, abban pedig hajrá!


Szép napot Neked!

2014. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!