Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elsőéves egyetemista vagyok,...

Gelu23 kérdése:

Elsőéves egyetemista vagyok, de a szak ahová iratkoztam egyáltalán nem tetszik, valamint a tanárok nagyon mogorvák. (Romániában). Szerintetek jol döntök ha itthagyok mindent ás valami máshoz fogok? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azt nem tudom hogy Romániában hogy van, de viszotn itthon hogyha államin vagy és az első félévbn államis vagy akkor még az első félév kvázi ingyenes, vagyis ha nem veszed fel a második félévet, hanem kilépsz akkor kész, nem kell visszafizetned semmit.

Szóval ha váltani akarsz akkor inkább most, mintsem 2 év múlva.


Nézz szét hogy mi érdekel, mit csinálnál örömmel,. aztán váts :)

2014. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval, és csak ismételni tudom amit mondott, hogy keresd meg mit szeretnél csinálni, mi az ami iránt motivált tudsz lenni. :)

Sok sikert !

2014. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan egyetértek.

Tudod, nem az a bölcs, akinek minden elsőre összejön, hanem az, aki felismeri, hogy mikor kell váltani.

2014. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Sokat segíetettek :)
2014. okt. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!