Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg igaz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg igaz, vagy tévhit, hogy az egyetemista fiúk jobban bejönnek nektek? Mi miatt tetszhet jobban egy egyetemista?

Figyelt kérdés
Van egyfajta ilyen álomkép az egyetemista fiúkról, hogy helyesek ,okosak, kedvesek stb. ?

2014. aug. 15. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhh maradj már.Nekem mindegy mit tanul.
2014. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Annyi, hogy ők remélhetőleg értelmesek, és nem egy buta parasztok.
2014. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem hülyeség..:) járhat egyetemre,de attól még nem biztos,hogy okosabb és értelmesebb,mint egy olyan akinek csak egy érettségije van.
2014. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak az amerikai filmekben van?

Én 23 éves egyetmista lány vagyok, de nálam nincs ilyen kitét, hogy egyetemista/diplomás legyen a másik. Talán még zavaró is tud lenni, mert sok egyetemista - legyen az fiú vagy lány - nagyon el tud magától szállni, csak azért, mert ő egyetemre jár.

Viszont olvastam már blogot, amiben a csajszi azt ecsetelte, hogy neki diplomás pasi kell és kész (ő is egyetemre járt), mert X-Y adottságokat kötött a diplomához.

Részemről isten ments az ilyen előítéletektől.

Amúgy elég gyerekes dolog egyetemistákhoz külön vonzódni, de ha azt vesszük, hogy a 17 éves Janka úgysem fog vonzódni a szuperzseni Kocka Józsihoz, aki egyetemre jár, leszűrhetjük, hogy aki ilyen szinten van, az nem az egyetmistássághoz vonzódik, hanem simán a külsőségekhez, meg hát ha valaki egyetemista, az már "nagyfiú", gondolom, egy Janka-típusú lánynak simán cak az jön be, hogy nála idősebbeket cucujkázhat.

L23

2014. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Én 24 éves vagyok, eddig soha nem volt semmilyen előítéletem. Nem volt egyetemista párom, sem diplomás, de most úgy alakult, hogy ismét egyedül maradtam és randizgatni kezdtem és bizony lassan kezd körvonalazódni a fejemben, hogy talán diplomással kellene kezdenem.

Az utóbbi 3-4 randipartnerem szakmunkás volt, vagy az sem. Volt végzettség nélküli munkanélküli közöttük és értelmesnek hitt szakács is. Összességében sokan voltak sokfelől mégsem éreztem egyiknél sem, hogy hűha...

Egyrészt legyek köcsög, de egy kicsit bennem van, hogy egyenjogúság ide vagy oda, nem én szeretnék lenni a családfenntartó, tehát jó lenne, ha a leendő párom egy picit jobban keresne nálam.

Másrészt jó érzés, hogyha elmondom valakinek a végzettségemet, akkor az megtudja jegyezni és még nagyjából sejti is, hogy mi lehet ez, ergo van legalább egy alapszintű műveltsége. Építőmérnök vagyok és hanyatt homlok menekülök, ha a harmadik mondatban ez már építészmérnökként szerepel.

Akkor is menekülök, ha valaki rákérdez, hogy minek diplomáztam le, annyi szép szakma van!? Egy lány amúgysem biztos, hogy ilyen pályára való...


Egyszerűen azt érzem, hogy csak egy olyan férfi érti meg az agymenéseimet, a szakmaszeretetemet, a hülyeségeimet, aki ha nem is ugyanezen a pályán, de végigjárta azokat a lépcsőket, amiket én is.


Nem mondom ki egyértelműen, hogy én innentől kezdve csak diplomás férfival kezdek, mert nyilván nem, de körvonalazódik.


Az egyetemen pedig van egy csomó link idióta, aki 8 éve csinál egy szakot, csak abba az ideába szerelmesnek lenni, hogy valaki egyetemista, marhaság. Az évfolyamom 90%-ával soha nem jöttem volna össze olyan alakok voltak.

2014. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%
Egyes lányoknál van egy olyan tévhit hogy egyetemre csak az megy aki megteheti mert nem kis pénz. Más lányokban az a tévhit él hogy egyetemre csak okos értelmiségi megy. De ez még mindig a kb 10-15 évvel ezelőtti álláspont amiket általában a szülők beszélnek be lányaiknak. Ezekből a lányokból van kevés sőt manapság a lányok nagyrésze a szakmunkás fiúkra bukik vagy olyanra aki tényleg dolgozik és nem az irodában ül de az összes fiú az elkényeztetett lányokra bukik akik az egyetemistákra buknak. Szerintem kezdj el másfele keresgélni és megtalálod az igazit.
2014. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most már nem, mert nem a korosztályom, mivel végeztem. Amíg gimis meg egyetemista voltam, jobban megtetszettek... bár nálam a tetszés sosem csak külsőre vonatkozott, hanem viselkedésre is. Bár láttam pár intelligens, tájékozott szakmunkást is, világéletében egyetemre készülő, sokat tanuló gimisként és egyetemistaként sokkal nagyobb eséllyel találtam magamnak szellemi partnert egyetemisták között.
2016. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!