Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen gyakran szoktatok sírni?

Milyen gyakran szoktatok sírni?

Figyelt kérdés

Mások előtt, vagy képesek vagytok lefolytani, és este álomba sírjátok magatokat? Esetleg csak filmek, zenék, megható történetek stb. hatására sírtok.

Kort, nemet is szívesen látnék, valamint, hogy szerintetek a tietek átlagos-e, és cikinek tartjátok-e pl. családtagok előtt.


2014. okt. 20. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sirni nem ciki,filmeken is szoktam.Legutobb azert sirtam,mert vittem egy kepet a fodrasznak-hogy milyen frizurat szeretnek,erre mikor megcsinalta ugy neztem ki,mint egy h.lyegyerek.Hazaertem,es sirva fakadtam-a ferjem elött.32/N
2014. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

utoljára 12 évesen anyám temetésén és szerintem nem ciki


20 F

2014. okt. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
amikor szétszakadt a családom 1évet végigsírtam.azóta nem tudok. 17f
2014. okt. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem túl gyakori, de azért vannak nehezebb időszakok, mikor megtörténik, mert már túl sok rajtam a teher.

Igen, mindig elfojtom, a környezetem nem is gondolja szerintem, hogy szoktam. Csak este, vagy éjjel hagyom, hogy kijöjjön.

Igen, én cikinek tartom - pedig csakis komoly dolgok miatt történik, hülyeségeken minek bőgni? - de így is szégyellném más előtt és ezért is fojtom el mindig.


23/f

2014. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kevés dolog tud annyira elszomorítani vagy kétségbe ejteni, hogy ne tudjam vissza tartani, de sosem ismerném be senkinek, hogy ha sírtam. 18/F
2014. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon ritkán. Úgy igazából sírni szerintem az elmúlt tíz évben egyszer, legfeljebb kétszer sírtam. Azt viszont olyan helyzetben, amilyenben normál ember sosem sírna, például mert megvigasztaltak egy olyan eset miatt, amitől alapból nem is éreztem rosszul magam. Filmeknél viszont néha előfordul, hogy egy-egy megható jelenet egy fél csepp könnyet a szemembe csal, de ilyen is jó ha egy évben egyszer előfordul, de ezt nem nevezném sírásnak.


L/20

2014. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!