Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szoktatok sírni?

Milyen gyakran szoktatok sírni?

Figyelt kérdés
Főként mi a kiváltó oka? Kort, nemet is légyszi!
2009. dec. 19. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Valaki akit nagyon szertek nagyon beteg, bármikor meghalhat...most is épp sírok, mert nem tudom elérni...

Ilyenkor nagoyn félek...


16/L

2009. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nap... Néha még akkor is ha jól kellene magam érezni.. Egyszeruen hulyeségek járnak a fejemben és kiakadok.. Olyan gondolatokon mint pl. én semmire nem vagyok jó, felesleges vagyok stb. De mindig van aki felvidít szerencsére :)
2009. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mostanában én nem sírok, mert ráfagynak a könnyek az arcomra. Nyáron sírtam sokat, de akkor szinte minden nap. És az oka pedig a szülői háttér, az el nem múló viszálykodás, és balhézás. Legutoljára a szülinapomon sírtam, mert utálom a szülinapjaimat. Meg nem szeretem ha látnak sírni, ezért mindig próbálom visszatartani.


16/L

2009. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha :

dühös vagyok

nagyon boldog vagyok

szomorú vagyok

"beteg" vagyok(na ezt nem úgy értem h pszihopata:D)

2009. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert átbasz akit a legjobban szerettem. Mert nem jön össze valami. Mert veszekednek rám a szüleim. Mert nem vagyok tökéletes. Mostanában gyakran kelek úgy hogy sírok, és egész nap nagyon rossz kedvem van. Ez ilyenkor nagyon rossz. De szerintem az állandó stressz miatt van...
2009. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha valami nem ugy van ahogy akarom..meg minden kis dologért sirok.. hiszti közben is..


16L

2009. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer, vagy kéthetente egyszer. Úgy jönnek ki a dolgok. Apám elissza a pénzt, tönkre megy a fűtés, vagy csak a hormonok szórakoznak.


20/N

2009. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokszor. nemtudom miért.
2009. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan gyakran. Ha nehéz időszak van az életemben és tetőznek a dolgok, akkor előfordul, hogy elsírom magam, mert nagy rajtam a nyomás. Pár perc csak, aztán tisztább fejjel gondolkodom. Üdv: Gyuszi
2010. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!