Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzés népszerű embernek...

Milyen érzés népszerű embernek lenni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
király
2010. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Saját tapasztalatomat nem tudom megosztani (bár sztem egyik válaszoló sem fogja tudni), de én így gondolom:

Egy felől rossz, mert ha az orrodhoz nyúlsz, másnap az jelenik meg az újságok címlapján, hogy "bányászkodsz":D

Vagy ha furcsa arcot vágsz egy pillanatra és lekapják, ne lepődj meg, ha azt írják Rólad, hogy már drogozol is.

Vagy akármi...

De nem kell azért sajnálni sem, Őket, ott van a csillogás, stylit, pénz, siker, stb.

Szerintem az a baj, hogy ezek a sztárok (bár manapság, már bármilyen "botrányhős" lehet az) beképzeltek lesznek. (tisztelet a kivételnek) ill. nem tudják kezelni a hírnevet, ezáltal depresszióba esnek, drogoznak, vagy más betegségeik lesznek.

De pl gondolj bele (hogy csak egyet említsek a sok közül) ott van Paris Hilton. Mit csinált? Mert szerintem semmit. (a botrányokon és a hülyeségeken kívül)

Na jó, kicsit eltértem a tárgytól (bocsi), tehát sztem van jó és rossz oldala is.


:)

2010. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tudok rá válaszolni.

Népszerünek lenni attól függ, hogy milyen téren vagy népszerű, hol érted el. Hogy én hol értem el, arról nem szeretnék beszélni.

De a népszerüség elsősorban = felelősség. Vigyáznod kell minden mozdulatodra és szavadra, hogy olyan képet adj magadról, ahogyan megismertek. Sosem hibázhatsz azon a téren.

Pozitívumként csak egy dolgot tudok felhozni: tisztelnek és becsülnek.

A pénzre nem térek ki.

2010. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én menő vagyok a gimiben.

mindig van kivel beszélni, mindig happy vagy, és a csajok is szeretnek :D

2010. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, sem tapasztalatom amit megoszthatnék veled.
2010. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt 3 zenész barátom, nekik nem volt gondjuk a népszerűséggel... nekem mint barátnő annál inkább. Na jó gondolom azért nem egyszerű, például fenntartani egy normális kapcsolatot, esetleg család... el nem tudom képzelni hogy csinálják akiknek sikerül.
2010. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!