Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom miért van ez velem...

Nem tudom miért van ez velem nem érzek semmit mindig sírnék mi van velem? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, minden nap sírnék olyan ürességet érzek magamba és nem tudom mi tölthetné be már semmi nem boldogít csak nézek ki magamból órákat tudok azzal eltölteni hogy csak ülök és nézek ki a kertre annyira üres minden meg unalmas egyszerűen csak rám tör egy sírás roham azért mert hogy annyira unalmas minden és nem lehet vele mit kezdeni elhanyagoltam magamat legszívesebben nem szolnék senkihez egész nap csak csendbe ülnék és nem csinálnék semmit nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a családtagjaim is folyamatosan kérdezgetik hogy van e valami bajom azt hiszik hogy velük van a baj pedig nem velük, hanem velem.De bármikor megkérdezik rávágom hogy nincs semmi gond pedig leginkább sírni tudnék egyedül egy szobába.


Normális kommenteket várok nem pedig paraszt lekezelőket, előre is köszönöm



2014. okt. 30. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami biztosan lenne ami jó kedvre derítene: egy fiú, valami sport bármi. Csak ne folytasd amit teszel, mert csak rosszabb lesz, menny el a barátaiddal szórakozni csak ne légy otthon egyedül.

Szüleidnek nem ártana szólnod.

Volt valami előzménye ennek? Mióta kezdtél el így érezni?

2014. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudnám kérdezni mint az első. A dolog jöhet egyik napról a másikra és hirtelen fogalmunk nincs, hogy miért, de valami szinte mindig meghúzódik a háttérben.. valami ok.
2014. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ilyen már nekem is volt kell egy jó barátnő , lelkitárs , bulik jó társasákl és el is felejted az egészeet :9
2014. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!