Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy teljesen el vagytok veszve és az életetek nem ér semmit?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem, voltak nagyon nehéz pillanatok,de nekem mindig is volt/van célom, és ameddig van célja az embernek az viszi előre, remény és erőt ad a folytatáshoz.
2014. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen...Elég sokszor.Olyankor mindig megnézem a kedvenc filmemet vagy keresek egy jó videót.Nem sokat segít de vmivel jobb lesz!
2014. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy hamar sikerül túltenni magamat. Köszönöm a jó tanácsot. Csak sajnos most minden összejött és nem birok megbirkózni ezzel az egésszel. :(
2014. aug. 14. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy cél kell, onnantól mindig lesz értelme az életednek. Persze az sem árt, ha nem hülyeség a cél, amit kitűzöl.
2014. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az zene és az idézetek is segítenek vagy Forma-1 nézés na de az már egyén függő.
2014. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem is tudjátok milyen hálás vagyok most nektek!
2014. aug. 14. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Rengetegszer éreztem így... Most már hamar túl szoktam lenni ezen, ha épp rám tör, mert van egy ember az életemben, akivel ezt meg tudom beszélni és mindig segíteni szokott.:)
2014. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.


MINDIG VAN KIÚT!


De ha tényleg annyira bele vagy gabalyodva a saját problémáidba, érdemes megkérdezni egy kívülállót.


Ha nincs a környezetedben senki, akihez bizalommal fordulhatsz, vannak szakemberek (pszichológusok).

Ha éppen nem találsz egyet se, van ingyenes telefonos segélyszolgálat, ami pont az ilyen esetekre lett kitalálva.


A telefonszám: 116-123


[link]

2014. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
a legfontosabb, hogy találj valamit, ami biztos sikerélményt hoz.kicsivel kezd, pl. hozz rendbe valamit magad körül, fiók, szekrény, ha kitakarítod, a fejedben is sok minden tisztul, kettős jó hatás. menj előre apró léptékben, és lefekvéskor gondolj arra, amit elértél. ha nézel híradót, mindig vedd észre, hogy jobb helyzetben vagy valaki másnál. amikor ezt teszed, nem fogsz elkenődni. lentről nézegess, és úgy hasonlíts, soha nem fordítva, hogy elkerülhesd a depit, amit mindenképp próbálj távol tartani, mert ha megkezdődik a lecsúszás, kétszer annyi energiádba kerül kikászálódni. a lényeg, hogy a napi általad meghatározott céloknak eleget tegyél, de emlékezz, hogy ne emeld magasra a mércét egyelőre. sok kicsi sokra megy, és ezek az apró sikerek visznek majd előbbre. legyél türelmes és kitartó, ha lehet, pedig csinálj valamit, amiben tudod, hogy jó vagy. érdemes ezt fejleszteni szakember segítségével, vagy igazi baráttal, aki támogat. kerüld azokat, akik negatív érzéseket hagynak maguk után benned. a legnagyobb örömeket a kis dolgok okozzák, ezt érdemes megtanulni, és elfogadni. aztán mehetsz amilyen messze csak akarsz, minden rajtad múlik. a rossz hangulatnak pedig az is a célja, hogy csinálj egy kis önvizsgálatot, mert lehet, hogy kell magadhoz egy kis őszinteség, hogy jobban csináld! sok szerencsét, és ne add fel, az élet egy csoda, az, hogy itt lehetünk, a kis isteni szikrát, pedig amit kaptál az egyéniségedben, hagyd a felszínre törni! már az is jó, hogy kérdezel, nem pedig menekülsz egy látszatmegoldásba, vagy károsítod magadat.
2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ja, és lemaradt a litániámból, hogy ne másban keresd a megoldást. addig, amíg nem vagy önálló, és életképes, addig nem csak magadnak, de másnak is lehetsz terhére. még egy dolog ami segíthet, hogy Te segíts olyannak, akinek Rád van szüksége (idős embernek bevásárolni, apró dolgokat megoldani), ez nagyon jó érzést fog kiváltani Benned, úgy, mint a másiknak is, tehát mindenki nyer. ezt hívják Win-Win helyzetnek. (jó is lenne egy ilyen társadalomban élni!)
2014. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!