Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzek semmit?...

Miért nem érzek semmit? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy veletek volt már olyan, hogy nem éreztetek semmit? Ugy érzem mintha senki iránt sem lennének érzéseim, pedig amúgy tudom, hogy vannak. A családomat sem érzem, hogy szeretem, pedig tudom, hogy igen, ugyanez van a barátokkal is stb.. Nagyon rossz érzés, már volt olyan ( ez rossz lesz) hogy elképzeltem h milyen lenne ha meghalna valaki akit szeretek, és rossz érzés, de utána hamar el múlik, hogy rossz érzés, és megint nem érzek semmit.

Volt egy fiú, akit szerettem, (még mindig szeretem) de ő nagyon csúnyán megbántott, mert úgy érzem ő is szeret engem, és fáj ami történt. Ő az egyetlen, aki képes érzéseket kicsikarni belőlem, akár csak azzal ha látom egy pillanatra. De viszont, eközben, hogy semmit nem érzek, ok nélkül el tudnám sírni magam, és van hogy el is sírom, és sírás közben arra gondolok, hogy miért sírok, nem érzek semmit. Nem értem. Bocsi, hogy elég bonyolult, és nem is rossz kategóriába írtam, de nem tudtam hova kéne. Kérlek segítsetek, miért lehet ez velem.



2014. máj. 1. 18:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
36%
Pszichológus segítségét kérd sürgősen!
2014. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Érzéketlen vagy.
2014. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
ez önsajnálat
2014. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De eddig nem voltam erzeketlen


Igaz lehet h onsajnalat,de mit csinalhatok ez ellen?

2014. máj. 1. 19:41
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

akkor múlik el, ha másra fogsz figyelni, nem magadra.

akár egy film, stb

2014. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Probalok masra figyelni, akar film, masokkal lenni, hulyeskedni, de nem megy, nem tudom h mit erzek es ez nagyon rossz. Most kiakadsz, de ugy erzem h ez ilyen "bucsu az elettol" mert felek a halaltol, de ha nem kot ide.semmi, konnyu elmenni..
2014. máj. 1. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy?

Ismerj meg uj embereket, vagy a mostani ismeroiseidet ismerd meg jobban.. Most ez ilyen depressziv dolog nekem is volt ilyen de ha sportolsz vagy valami az segit kilabalni belole es majd elmulik..

2014. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
19.
2014. máj. 1. 22:37
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

A közöny és az ok nélküli sírásrohamok nem a depresszió tünetei?


Én a helyedben mindenesetre keresnék egy pszichológust, szakembert. Lehet, hogy van valami komolyabb probléma ennek a hátterében (amiről nem tudsz vagy nem akarsz tudomást venni), amit nem ártana időben feltárni és kezelni.

Talán a családi környezetedben van valami bizonytalanság, feszültség, vagy a magánéletedben, amire így reagálsz.


Ne lébecold el, menj szakemberhez! Érzed, hogy segítségre van szükséged, hiszen rá is kérdezel, de akkor olyasvalakihez fordulj, aki ténylegesen tud is segíteni!

2014. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!