Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki nemtudja hogy mitcsinál...

Babű kérdése:

Valaki nemtudja hogy mitcsináljak ha pszhiés hányingerem van? Pl: iskolába

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szintén pszichés okokból szokott jelentkezni egy probléma, de az köhögés. Sajnos az esetemben csak a kiváltó októl való megszabadulás segített.

Azt kellene megtudnod hogy az iskolán belül mi váltja ki. Mert nem biztos hogy az egész iskola, hanem lehet hogy csak egyik tanár módszere, vagy tantárgy, stb.

2014. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az iskola, jajhj a hideg is kiráz...
2014. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudok, hogy mit ne tegyél. Ne kezdj el lógni, és a legfontosabb: ne legyél magántanuló.

Nekem is így kezdődött az életem elcseszése, ne ess ebbe a hibába, én kérlek rá!

Ellenpélda:

9. osztály, beilleszkedési nehézségek, rosszullétek, hiányzások, ezek után szintén hiányzások, aztán a hiányzásoktól való rettegés, aztán magántanulóság, aztán másik suli, aztán megint rosszullét, megint hiányzás, bukás, kicsit jobbra fordul a helyzet, aztán megint rosszullét megint hiányzás, aztán egy újabb év, megint hiányzás, de annyi, hogy már a pofámon nem volt bőr ezek után bejárni, aztán ettől a még nagyobb stressz, bukás, aztán 18. életév betöltése és iskola otthagyása, dolgozás, aztán meegint iskola kezdés immár estin, és mindezeken való görcsölés, hogy hogyan ronthattam el ennyire az életem (kezdetét)?

Ebből a legnagyobb tanulság: Iskolát muszáj lesz így is-úgyis végezned, csak eldöntheted, hogy akarsz-e veszíteni az életedből éveket, és hátránnyal indulni neki ennek az amúgy is kutya kemény világnak, vagy erőt veszel magadon és fogcsikorgatva, de kibírod ezt a pár évet?

Hidd el, ha visszamehetnék az időben, én lennék a legelső reggelenként az osztályteremben!

2014. nov. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előző valaszolonak nagyon igaza van. En is igy voltam... Csak en kisebb koromban, de hála istennek a 8.-ra sikerült visszaallnom, es bejárni. Próbálj mindenben keresni valami jot, a suliban is van ilyen!:)
2014. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fiamnak első osztályban volt egy olyan tanítónénije, akit tudnék minősíteni, de nem akarok, mert csak rosszat tudnék mondani. Az egyik kisfiú minden nap sugárhányással kezdte a napot az iskolában. Két hónap múlva anyuka átvitte másik osztályba a kisfiút, és megszűnt a sugárhányása. A baj csak ott volt, ha a folyosón találkozott a gyerek a régi tanítónénivel..... Neked kell kiszűrni, mikor van hányingered, ha meglátsz egy tanárt, vagy egy agresszív osztálytársat, akitől összeszorul a gyomrod. Esetleg túl lelkiismeretes vagy, és ha önkritikád azt mondja, hogy lusta voltál, nem készültél valamelyik tárgyból, a rosszjegytől való félelem is is kiválthatja a hányingert. Esetleg a szülői elvárásnak való görcsös megfelelni akarás is okozhat ilyen problémát.

Mit mond az apukám, ha "csak" négyest kaptam, és nem pedig ötöst.

2014. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!