Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Undorodom a legtöbb embertől...

Undorodom a legtöbb embertől és utálom ha valaki hozzám ér, attól is hányingerem lesz ha látom az embereket h egymást tapizzák. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ellököm az egykori barátaim és a srácokat is lerázom magamról. Neten dumálok a legtöbbet, főleg mert személytelen. Mindíg is ilyen voltam, de egyre rosszabb lesz az évek során... most már viszont túl messzire megy úgy érzem, néha agresszióba is fordul.

(18 éves lányként sikerült ezt elérnem)



2012. júl. 15. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Hogy lesz valakiből ekkora antiszoc? :)
2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pozitívan értékellek, mert reálisan (jól) látod magad a környezetedben.

Tegyél ellene, járj társaságba (tényleg, nem írtad, szoktál), próbálj a gondolkodásmódodon változtatni.

Azt, hogy tapizzák egymást, miért így fogod fel??

Két fiatal, aki kedveli egymást, kívánják egymást, szeretik egymás érintését, és továbbmenve intim szférában (bár nem mindig csak ott csinálják) ezt már pettingnek hívják, ami a szexuális kapcsolat előszobája.

Enélkül hogy lesznek később pár? Amitől Te undorodsz az bizony teljesen természetes, próbálj ez irányban először gondolkodni, barátkozni a pillanattal és később TENNI is...

2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd kinövöd idővel, ha nem akkor agydoki, vagy apácaélet egy zárdában.
2012. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt hogy minden héten bulizni jártam, nem voltam otthon egész héten, akkor még ennyire nem volt durva, de mostanában részegen is olyan vagyok mint józanon. Már nem merek menni, mert nehéz elkerülni hogy a fenti említettek közül az egyik meg ne essen.( Pedig néha még most is szoktam járni, de legutóbb már megütöttem és megrugdostam embereket)

Ha itthon maradok az mindenkinek jobb.

2012. júl. 15. 22:30
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, azt még megjegyzem hogy csak az embereket nem bírom, az állatokat imádom :)
2012. júl. 15. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen voltam.

A barátnőim azon szórakoztak ha hozzám értek kirázott a hideg és felállt rajtam az összes szőrszál. Ha megöleltek befeszült az összes izmom és muszáj volt elhúzódnom. A saját anyám se tudott megölelni.

Volt amikor azért bőgtem, mert anyu sose ért hozzám és hiányzik, hogy megöleljen - itt évekről beszélek, gyerek voltam és nem ölelhetett meg, mert nem engedtem- semmi sem hiányzott annyira, mint hogy megöleljen. Ott ült az ágyamon de még akkor se tudtam neki megengedni. Próbálkoztunk, de mindig ugyan az a menekülési kényszer. Kifeszítettem magamat az ölelésből. Pedig nem akartam.


Volt, hogy a tömött buszon elkezdtem kiabálni emberekkel. Mert úgy helyezkedtem, hogy senki se érjen hozzám, de mindig beljebb tolultak és elfoglalták azt a helyet amit én összepréseltem magamnak..


Fiúk.. Ugyan őket nem csak érintésileg taszítottam, de szóban is. 4 évig egy fiú sem akart velem barátkozni.


Aztán egy barátnőm a kezébe vette az irányítást. Folyton ölelt, ahányszor meglátott megölelt, puszilgatta az arcom, simogatott. Mert "olyan viccesen reagálsz rá". Ezt 1 hónapig bírtam, tudtam legjobb védekezés a támadás, nekem is meg kell ölelnem. Lehetetlen küldetés. Aztán 1 hónap terror után már semmit se éreztem, ha hozzám ért, tudtam ha várok, akkor abba marad. Aztán megöleltem, magamtól. Ahányszor megláttam megöleltem. Ez ilyen sokként érte az embereket. :D Azóta a lány nem ölelget, elmúlt a "vicces" varázs.

De már én sem érzem kellemetlennek az érintkezéseket.


Ha iszok akkor még kompetensebb lettem, pár napja egy srác ölébe tettem a kezemet - kértem tőle gyújtót, de várnom kellett és addig leraktam az ölébe pihentetni a kezem - erre meg belerakta a kezét az enyémbe és annyira kellemes érzés volt.

Meg kellett utálnom az emberi érintkezéseket azért, hogy így 19 évesen még a legapróbb gesztusokat is értékelni tudjam.


Szerintem egyszerűbb lenne, ha elmondanád a megmaradt barátaidnak, hogy ez nem tudatos. És segítsenek, vagy avval, hogy felfogják ez neked jelen pillanatban nem jó. Vagy, hogy ha tényleg a barátaid akkor segítenek átvészelni.

19/L

2012. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg egy kis változást, színt vinni az életedbe! Ne lökd el semmiképpen se a régi barátaidat, mert azokra van a legnagyobb szükség az életben! És nem kell így begubózni. Mindenképpen mozdulj ki a házból, szórakozz, élvezd az életet! Nem minden ember gonosz.
2012. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy és kész. Nem vagyunk egyformák. Nekem a párom aszociális, de boldogok vagyunk együtt.:) Próbáld meg türtőztetni magad, és próbálj "elfogadóbb" lenni. Szorítsd össze a fogad, és majd talán lassan hozzá tudsz szokni. De az sem gáz ha nem.:) Hidd el nincs ezzel semmi probléma.
2012. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!