Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolkodok egyre...

Miért gondolkodok egyre többet azon, hogy milyen lesz az életem később? (Bejutok-e majd egyetemre, lesz-e állásom stb)

Figyelt kérdés

Velem az a baj... Hogy már rég óta bennem van, hogy nekem NEM elég az átlagos élet. NEM elég. Én szeretnék gazdag lenni, nagy dolgokat csinálni az életemben, megváltani a világot (valamilyen szinten értsd jól).

Nem vagyok egyáltalán bezárkózott élem az életem normálisan..

16 éves rác vagyok.. Kezdek meg érni vagy mi?

És lelkiismeret furdalásom van, hogy nem teszek eleget a jövőm érdekében.. Mert tényleg nem teszek.. Puskázok iskolában, nem tanulok sokat..

Viszonylag jók a jegyeim (sima gimibe járok az osztályhoz képest nagyon jók a jegyeim).

Mégis mi van velem? Nem vagyok ez a hardcore party man meg a berúgós sem.. Van egy baráti társaságom azzal szoktam lógni, sportolok stb. TÖKÉLETES-nek mondható most az életem. És pont ettől félek. Mert nekem felnőtten ez nem lesz elég. Nem tudom miért. De egyszerűen nem.. És... nem tudom mi van velem..



#egyetem #élet #lélek #ember #félelem #jövő #gondolkodás #elgondolkodik #elgondolkodás.
2014. nov. 5. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki atesik. 16 evesen en is azt hittem hogy majd gazdag leszek es megvaltom a vilagot. Aztan felnottkent nem egeszen ugy lett, de nem vagyok elegedetlen.
2014. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem ismerek másik ilyen embert.
2014. nov. 5. 22:38
 3/5 anonim válasza:
Mindenkinek benne van hogy szeretne gazdag lenne, de ez nem mindenkinek sikerül. Akkár lottó miat vagy családi háttér miatt. Viszont ha van olyan álmod(ami megvalósitható) azt ne enged el, és küzdj érte. És megnyugodhatsz ezek a érzések mindenkinek meg vannak, még nekem is 18 éves léttemre. Már én is tervezek, de olyanokat amiket lehetséges megvalósitani, és nem anyira elérhetetlen. Elsőnek ha van olyan célod ami könnyeben elérhető azt tedd meg. Akármi lehet, még egy barátnő is lehet cél, egy élettárs. Csak hajrá! 18/F
2014. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
gazdag lenni*
2014. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A céljaim reálisak, mert nem 2 villáról beszélek meg stb. De már nincs is bajom csak valami pár napos depi volt :D
2014. nov. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!