Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolkodok így?

Miért gondolkodok így?

Figyelt kérdés
Valamiért a koromhoz képest elég furcsán látom a világot. A korombeliek (14-15 évesek) mind azon gondolkodnak, hogy hogy érezzék jól magukat, hogy barátkozzanak, öltözködjenek, stb... stb... Engem sokkal jobban foglalkoztat a tovább tanulás, munka és az ilyen kérdések. Sokszor azon is el szoktam gondolkodni, hogy miért kell ezeket mind csinálni? Egyszer úgyis meghalunk. Vagy elfelejtünk mindent és marad az örök sötétség vagy egy másik világba kerülünk, ami minden bizonnyal jobb ennél a rakás szarnál. Vannak hasonló gondolkodásmódú emberek az én koromban? Nyugtassatok már meg, hogy nem csak én vagyok ilyen fura. :)
2013. dec. 24. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy fura csak éretteb a korodnál és jo sok ilyen embert ismerek akik hasonloan gondolkodnak mint te:)14/l
2013. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban mindenki elkezd hasonlókon gondolkodni (még alap pszichológia könyvben is benne van:D), csak van aki kicsit többet van aki kevesebbet, van aki beszélget róla az ismerőseivel és van aki nem. Szóval teljesen normális:)
2013. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16/F hasonló csak én minden filozófiai kérdéssel foglalkozom (nagy túlzással :D ) világ(Föld),univerzum,létezés,élet(életformák,élőlények),élet(amit élünk) stb.
2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!