Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pozitívan gondolkodók: Mit...

Pozitívan gondolkodók: Mit szerettek magatokban?

Figyelt kérdés
Aki nem szereti magát, az kérem, ne válaszoljon. Az érdekel, hogy mi az, amit szeretsz magadban, kizárólag pozitív válaszok érdekelnek.

#szeretet #önértékelés #önismeret #mit szeretsz magadban
2013. nov. 30. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a hajamat, a szememett, a szép fogaimat, a számat, a mosolyomat. És nekem tetszik az alakom, mert jól áll, ahogy kinézek. :)

Szeretem az őszinteséget és az empátiát magamban, szeretem, hogy nem vagyok befolyásolható.

2013. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretem, hogy pozitívan gondolkodok. És talán a kreativitásomat. Talán nem nagyképűség kimondani, hogy az vagyok. :D
2013. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szeretem a szemem, a hajam, a lábam,a hasam, a gyönyörűségem, ahogy kinézek, az őszinteségemet, a szerethetőségemet, az önzetlen szeretetemet, a pozitív látásmódomat, a viccességemet és mindent magamban.. ja és az óriási szerénységemet :DDDDDDDDDDDDD
2013. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper! Köszönöm, hogy írtatok, megerősítettetek abban, hogy gyakorikérdéseken is lehet pozitív embereket találni, aminek nagyon örülök:))
2013. dec. 1. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az idegrendszeremet szeretem a legjobban. És a hajamat.


A belsőmben a vadast és az amerikai sajttortát szeretem áfonyaöntettel a legjobban.

2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
NINCS olyan, hogy pozitív gondolkodás. Mindenki negatívan gondolkodik. Ha valaki neked megy véletlenül, rögtön arra gondoltok, hogy direkt volt, stb. Nem véletlenül, azért mert negatívan gondolkodtok, csak hülyék vagytok bevallani, egy hülye hazudozó társaság az egész önismereti izéjükkel együtt. Tessék, ez egy pozitív válasz volt.
2013. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!