Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetne újra önbizalmam?

Hogy lehetne újra önbizalmam?

Figyelt kérdés

Elhagyott a menyasszonyom, és nem tudok egyszerűen nyitni senki felé és úgy érzem engem is levegőnek néz mindenki.


A kapcsolatom:

Mióta járni kezdtünk azóta nem beszélt vele az apja egy szót sem, hogy miért?

-mert nem vagyok teljesen magyar


A rokonságom azon része, amelyekkel tartjuk a kapcsolatot az magyar jól szituáltak mindenki éli a az életét és ritka de kimondhatom hogy a "nemlétező" közép rétegbe sorolnám őket. Szóval édasanyám házasodott "rosszul" én erről nem tehek kinézetre nem lehet elsőre (vagy másodjára se) megmondani rólam, ezért én szoktam ha szóba kerül elvégre nem titok.

Magamról pedig annyit, hogy csúszok a diplomával, de munkahelyem van és irodai csop.vezető, hogy tiszta kép alakuljon ki...


Mégis "szar ember" vagyok állításuk szerint méga kapcsolatunk elején láttam őket, mivel bántani akarták a lányukat aztán meg el is üldözték, de jelenlegi állításuk szerint maguktól ment el.


Mi ketten tökéletesen megvoltunk addig amíg az apja meg nem betegedett és ezen ok miatt kibékültek és ez olyan jóra sikerült, hogy elhagyta azt a hülye cigányt.


Ez akkora pofon volt, hogy azóta sem tudom, hogy lépjek túl rajta, mert ha picit is odajöttek volna beszélgetni (mert én nem is mehettem hozzájuk), akkor talán másként alakul az ex menyasszonyom szeret, de azt mondta, hogy nem tudna újra összeveszni az apjával, szóval csak ez a kiút van.


Nem tudom hogy lehetne újra Önbizalmam...



2014. nov. 8. 07:58
 1/2 Bence_ ***** válasza:

Nem a származásodsal volt bajuk. Ez egy baromijó kifogás.

Ezt könnyű a fejedhez vágni de azt bevallani, hogy Bocsi nem szeretlek már nehezebb.

2014. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tipikus jo magyar szokás...:( ha szereted a menyasszonyod, beszélj vele mégegyszer, ha nem sikerül, próbálj túllépni. És ne érezd magad rosszul, nem a te hibád! Én is jártam így sajnos, tudom milyen érzés...
2014. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!