Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítás után, amikor újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, amikor újra találkoztál az exeddel, hogyan viselkedtél? 4 év együtt élés után mentünk szét, mert összejött egy másik nővel. Fél évig nem is keresett, most jönne a cuccaiért.

Figyelt kérdés
Pénteken jön.Félek a találkozástól,de azt akarom,hogy végre a szemembe nézzen,mert kihasznált és fájdalmat okozott.
2014. okt. 15. 05:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
legyél magabiztos,nézz át rajta.szedje a motyóját és jó szélesre tárd ki az ajtót kiférjen.
2014. okt. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
legyél csinos, határozott, magabiztos, hogy ne lássa, hogy mennyire összetörtél miatta. Hadd lássa, hogy ő sem pótolhatatlan. Magadban pedig ne feledd: aki ezt egyszer megcsinálta, annál nincs biztonságban a másik nő sem...Sugározd azt, hogy örülsz, hogy megszabadultál egy ilyen selejtes jellemű embertől még időben, nem akkor, amikor már szorosabb kötelék is van köztetek.
2014. okt. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

-vagy :


Ugorj a nyakába és húzd be az ágyba.

2014. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet fél év után már nem is olyan jó a kapcsolata a nővel és bepróbálkozik majd.
2014. okt. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4.5 év után hasonló okok miatt mentünk szét. Amikor találkoztunk, csinosan óltoztem fel, magabiztos voltam, és csak semleges témákról beszéltem vele.

Láttad volna az arcát!

Azt hitte, hogy majd kisírt szemmel, vádaskodni, vagy épp konyörögni fogok.

2014. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindegyikkel másképp viselkedtem, ez nagyban függ az extől is.
2014. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.Én is arra gondoltam,hogy csinosan öltözöm fel és semleges dolgokról beszélek,erősnek mutatom magam.Biztos vagyok én is abban,hogy arra számít,hogy könyörögni fogok neki.Furcsa,mert az eszem tudja,hogy jobb,hogy így alakult,de még fáj.
2014. okt. 15. 07:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A csinosan felöltözéshez csak annyit, hogy ne legyél FELTÜNÖEN csinos, ne látsszon rajtad, hogy "ki akartad magad rittyenteni" a kedvéért, hanem megszokott normál kinézeteted legyen, különben félreérti
2014. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Már megírták a véleményüket páran, most módosítasz a kérdésen, hogy ne legyen benne kiemelve, hogy egy szó nélkül lelépett, és te hiába kerested, hogy tudd mi van…

Cucc összepakol, szemetes mellé kitesz, te meg szóba se állj vele. (Bár ahogy látom, te még mindig szereted, azt akarod, hogy újra együtt legyetek, különben nem próbálnál csinosnak, magabiztosnak tűnni.)

2014. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mér egyszer leírtuk, mit gondolunk, mit csinálnánk. Érződik, hogy reménykedsz, hogy függsz tőle, és szerintem nagyon akarod látni. Ezt érezni fogja, akármilyen magabiztosnak meg erősnek akarsz tűnni és csinosan öltözöl.

Annak idején megalázott, most meg füttyent és ugrasz. Kár, de nem a te bajod.

2014. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!