Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hisztis vagy, hogyan változzak...

Hisztis vagy, hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy még elviselhetelenebb vagyok, mint eddig. Sose volt önbizalmam, folyton hisztizek és nem merek belefogni dolgokba. És a hisztimet sajnos mindig más embereknek kell kibírniuk...sokszor megbántok olyanokat, akiket szeretek és nem akarok bántani. Mindenért magamat okolom és folyton bűntudatom van. Többször próbaltam változni, de eddig nem sikerült, pedig nagyon szeretnék. Köszönöm előre is az értlmes és hasznos válaszokat!

2014. nov. 9. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam. Hisztis vagyok, hogyan változzam meg?*
2014. nov. 9. 21:47
 2/6 anonim válasza:

Teljesen ugyanígy vagyok ezzel én is..! :(

Tanácstalan vagyok, tehetetlen, szàz gondolat van a fejembe h miért miért......

Arra jutottam mostansag ,hogy meg kell valogatni ilyenkor nagyon is h kivel allsz szo'ba... pl.ha egy depis ember az aki korulotted van,rad vetiti a problemait akkor az erzelmileg le fog huzni Teged! neked pedig nem erre van szukseged.

Probalj meg vidam dolgokrol beszelni, legyen meg az onbizalmad hisz ha te nem vagy megelegedve onmagaddal az kivetodik, latszani fog rajtad!!!!

Keress vidam hangulatu, pozitiv beallitottsagu embereket-baratokat, olvass, kosd le a figyelmed hasznos dolgokkal. :)

20/L

2014. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. nov. 9. 22:19
 4/6 anonim válasza:

En a hisztimet mai napig "hordozom magammal" remelem kinovom egyszer, es te is..! :)

tobbfele ok lehet mogotte ,hogy miert erzed hisztisnek magad..Lehet ez csaladi hatter, rosszul megvalasztott baratok, akiktol serelmeket kaptal/kapsz (?!)

Gyermekkor...stb.

DE! Fel a fejjel!!! Nem irtal nemet,mindenesetre egy csodalatos szemely vagy ez erzodik az irasodbol is, raadasul haladsz a >jo< fele, hiszen ezeket a hibaknak velheto aprosagokat eszre vetted Onmagadban! Ugye? :) Legyel kedves,megertobb,beszelgess sokat az erzelmeidrol barmirol, es legyel turelmes..!

Nem akarok tolakodo lenni,de ha beszelgetni szeretnel akkor irj nyugodtan.

2014. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16/L és igen ezeket magamtól vettem észre. De az se segít, hogy van egy barátom, aki eddig mindig taggadta, hogy hisztis vagyok most meg hirtelen ezt kaptam meg Tőle...amit persze tudtam de akkor miért állította vakon eddig azt,mhogy nem vagyok hisztis..?? Köszi az előzőnek is:)
2014. nov. 9. 22:26
 6/6 A kérdező kommentje:
17/L*
2014. nov. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!