Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző, hisztis és néha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző, hisztis és néha még bunkó is vagyok a párommal. Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

A kérdés jó kategóriában van. Azért írtam ide,mert úgy gondoltam itt talán több a segítő és nem támadó ember,mint a párkapcsolatok kategóriában.

Már felnőtt vagyok,tehát nem tinédzser,évek óta együtt vagyunk, a kapcsolatunk elején emlékeim szerint nem voltam ennyire házisárkány. Hogy tudnék megváltozni?


2013. dec. 14. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
és még nem cserélt le??jó uton tartasz felé..
2013. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy felismerted, jó pont.

Beszélgessetek, tudd meg, őt mi zavarja a legjobban. Ezzel kezd. Amikor úgy érzed, hogy már megint hisztisen reagálnál valamire, nagy levegő, 3-ig számol. Ha kell, számolj 10-ig.

Soha semmit ne mondj ki, mielőtt át nem gondolnád.

2013. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Régi jó módszer a háromig/tízig számolás. Amúgy egyszerűen önuralom kell.
2013. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy szóljon, ha sárkányosodsz. Idővel szólnia sem kell, mert nem fogod megvárni. Így könnyebben felismered, hogy hol a határ és a párod is örül, hogy a kedvéért próbálsz nyugodt lenni, és kedves.

Még jobb is lehet tőle a kapcsolatotok, mert így végül is egymáson segítetek.

25/N

2013. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
több szex
2013. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fölismerés óriási dolog! :D Ellenben tényleg sokat kell változnod, mert nagyon árt egy kapcsolatnak a sárkányos viselkedés. Kérd ki a véleményét, beszélgess vele őszintén! Szurkolok, hogy sikerüljön! Szerintem, ha valaki felismeri, akkor annyira nagy baj nincsen!
2013. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!