Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt köztetek még olyan,...

Van itt köztetek még olyan, akivel előfordult egyszer, hogy amiután beszólt, vagy vagánykodott itt a GYK-n, utána azon a téren jól elbánt vele az "élet"?

Figyelt kérdés

Velem pl. megesett. Pár hónapja lehetett, hogy kiírtam egy kérdést valamilyen elektrotechnikai cuccal kapcsolatosan, aztán valahogy előjött, hogy mennyire nem értek a dologhoz. Többször is/többen is figyelmeztettek, hogy megrázhat az áram, bármennyire is úgy gondolom, hogy nem. Én meg gondoltam, hogy ura vagyok a helyzetnek, hisz 100%-ig oda tudok figyelni a dolgokra. Nah, volt nagy vita, de az egy más történet.


Aztán nem telt el 2 nap, jól meg..... rázott az áram.

Szerencsére azért nem lett semmi baj, kb. a legnagyobb sokk az ilyedtség volt, az se olyan világvészes.


Veletek volt ilyesmi?

Leginkább olyan tapasztalatok érdekelnének, amik megtörték a válaszolót - pl. beszólt neten valakinek, hogy milyen szerencsétlen, hogy a "fajtája" majd szépen kiszelektálódik az élet által.... aztán szépen Ő szelektálódott ki ;) -, és magába nézett az illető.



2014. nov. 10. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt olyan, hogy egy barátommal trollkodtunk a gyalogló chaten meg a chat.hu-n és mindenkinek beszóltunk; aztán egyszer volt olyan, hogy kiírta a Norton, hogy LENYOMOZÁSVESZÉLY, amire gyorsan kihúztuk a gépet :D De több eset volt, hogy megfenyegettek.
2014. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
velem előbb elbánt az élet, és utána jöttem ide osztani az észt!
2014. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!