Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy rég elvesztett darab?

Egy rég elvesztett darab?

Figyelt kérdés
Régen az a kis ütnivaló srác voltam, az a tipikus "Légyszives hagyjál békén" kaliberü. Az rég volt, azóta egy öngyilkossági kisérlet után magambazuhantam, ezt az egészet megpróbáltam elfelejteni, eltemetni magamban. Ez volt úgy három éve, viszont az utóbbi időbe ezen dolgokat felhánytorgatván mintha megtaláltam volna egy rég elveszett érzésemet, a gyülöletet. Azóta lényegében gyülölöm önmagam mert régen egyengevoltam, és ha rossz kedvem van bárkit leugatok, legyen például iskolai osztálytársam vagy tanárom. Nemlehet összehasonlitani a régi arcomat a mostanival. Mintha két külön személy lenne. Ez miez?
2014. nov. 12. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne a multat és új lappal kezdeni. Mert konkrétan végigfogod járni ugyanazt az utat mint régen. Ne legyen az életed egy körforgalom. Most tudom, hogy ezt könnyű mondani de próbáld meg.
2014. nov. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!