Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy ilyen szituációt férfiasan, dominánsan, féltékenység nélkül?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátnőmmel, együtt élünk. Én mérnök vagyok, már főállásban dolgozom, ő színésznőnek tanul (egyetemista, színművészetis). Nagyon szeretem, ám az átlagnál sokkal közvetlenebb az emberekkel, beleértve a fiúkat, kiáradó szeretettel és lelkesedéssel áll mindenkihez - többek között pont ezt imádom benne. Egyik nap épp egy, a szaktársaival együtt töltött közös alkalomról jön meg, kézenfogva egy sráccal, akivel nagyon jól érzi magát. Művészeknél sok ilyen szituáció előáll, mert szerepjátszás közben ösztönösen is közelebb kerülnek egymáshoz. A kérdésem az, hogyan kezeljek egy ilyen szituációt úgy, hogy nem feltételezek semmit köztük, mellőzöm a féltékenységet, de mégis férfihoz méltóan, dominánsan viselkedjek és kifejezzem, hogy a helyzet magaslatán vagyok?


Tehát a szituban résztvevők: a barátnőm, a másik srác és én



2013. aug. 30. 02:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
"sok ilyen szituáció előáll, mert szerepjátszás közben ösztönösen is közelebb kerülnek egymáshoz" Ha csak ennyit másolok be, mire gondolnál mi lenne a mondat folytatása, pontosabban miként reagálnál rá?
2013. aug. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

elég sok taktikát ismerek,mindenféle rafinált módszereket,nem érzem magam amatőrnek csajozásban és a nőkkel való viszonyaimban konfliktuskezelésben,de ha egy ilyet meglátnék,nem biztos,hogy le tudnám fékezni magam,hogy ne csapjam szét mind a kettőt.

az egy dolog,ha félredug és megtudom mondjuk én,de ezzel csak engem aláz szanaszét privátban,más nem tudja,vagy csak kevesen.

de ezzel a kézenfogósdival,tegyük fel meglátja a baráti köröm,a szomszéd és nyilvánosan aláz szét és tüntet fel engem egy senkinek.

szóval kb eldurranna az agyam egy ilyen szintű tiszteletlenségtől,és rohadtul nem tudná kimagyarázni semmilyen művészkedéssel sem,mert nem vagyok balek.

2013. aug. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Megértelek mert én is imádom a színjátszás, csak sajnos nem tanulom. Én is kb ilyen vagyok, mint párod. Bár.... én azért nem fognám meg így más srác kezét, ez nekem fura.

Sok fiú barátom van (kicsi korom óta az idősebbekkel, a fiúkkal jövök ki inkább.. gondolom mert csak idősebb és fiú incsijaim vannak valamint tesóm is fiú és idősebb, meg a haverjai, szóval így nőttem fel).

Nos a lényeg, hogy sok fiú barátommal úgy köszönünk, hogy megöleljük egymást meg puszi-puszi. De párom nem féltékeny, mert ismeri az összes barátomat már régóta. DE ha én kézenfogva jönnék/mennék más sráccal... nos igen égne a képemről a bőr. :(


Szerintem tök normálisan hozd fel neki a témát és mondd el, hogy azért ez picit zavar. Mert szerinted ez már picit túlzás.

Párom erre azt szokta mondani, hogy: Én sunám, más ne nézze a seggét. stb. :D Belétek van kódolva, hogy ő az enyém, ne nézd, ne tapizd mert kezd eltöröm. :) :D


Hozd fel ezt a témát normálisan neki, nem lesz gond. :)

2013. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Verd állon az ürgét és máris te vagy a domináns.Fatestápoló csodákra képes,ha arc átrendezésről van szó.Anyja se ismer majd rá.:D
2013. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

amúgy pont az ilyen helyzetek elkerülése miatt kell bejárni néha a nő melóhelyére megmutatni magad,kiosztani pár lekezelő kézfogást,hangosan nevetni,megölelni a nőd,kimutatni a birtokviszonyodat stb.

az én nőmet lájkolni sem merik az ilyen kis bu-zi munkatársai.

2013. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Christiano Ronaldo ***** válasza:
52%

Ó istenem, jó állásod van, felnőtt ember vagy, annyira hülye se lehetsz, de akkor miért nem dobod ki a csajt a rákba?


Még ha nagyon szép is, biztosan találnál olyat aki legalább olyan jól néz ki, csak talán nem hoz ilyen helyzetbe.

Másik az, én nemtudom mennyire vagy tisztába az ilyen színész művész majmokkal, de én is találkoztam már egy rakással, viszont olyannal sose amelyik ne drogozott volna valami módon, és akkor még amelyik füvezik az a kevésbé rossz.


Azt se felejted el hogy a barátnőd színész lol, ha tegnap este keményen cuppogott a bőrszivaron, azt te soha a jó életbe nem tudnád meg...


Viszont ez az ÉN véleményem, szóval olyan komolyan nem kell venni, csak azt mondom hogy magamból kiindulva a legnagyobb hülye akkor voltál amikor összejöttetek.. Én legalábbis láncfürésszel nem mennék artista barmok közelébe, szinte ahogy leszívják az agyadat..

2013. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Christiano Ronaldo ***** válasza:

szinte ÉRZED ahogy leszívják az agyadat..


BOCS, fél három van...

2013. aug. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

@ # 3/3


Egyelőre az a kérdésem, hogy ott a helyszínen mit csináljak egy ilyen szituban, ha spontán előáll. Tekintve, hogy labdát se szeretnék a másik srácnak adni, amit lecsaphat: tehát ha nekiállok balhét csapni, akkor már ő nyert, mert én kezdtem az indulatoskodást (amivel ugye tudjuk, hogy nem lehet konszenzusra jutni).


De pontosítok is: ha utólag beszélek vele, hogyan éreztessem vele azt, hogy engem valójában nem zavar, hogy ő más kezét fogdozza (ez csak egy konvenció), hiszen megbízunk egymásban - sokkal inkább lehet neki próblémás, ha közös ismerősök látják így, miközben jól tudják, hogy van barátja (innen a "jólérzivelemagát" srácot most leszámítottuk).

2013. aug. 30. 02:24
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

van több fajta megközelítés,de az egyszerű mindig nagyszerű.

ha ennyire békésen akarod a dolgot rendezni,akkor mondjuk jönnek kézenfogva,dumálgattok egy kicsit és megkéred a nődet-hogy cica menj be egy üdítőért a közérbe légyszíves,imádlak.-

kettesben maradsz a sráccal és megmondod neki,hogy figyi haver,bírom a búrád,de ha még egyszer meglátom,hogy fogod a nőm kezét,vagy megöleled,vagy bármi hasonló,kitaposom a beled.világos voltam?-ezt megnyomhatod a végén.

aztán ha becsicskul,akkor haverság van,ha meg emberkedik,akkor harcolnod kell,de akkor a nőd a fő patkány,mert ezt akarta elérni a leggonoszabb női játszmát ami csak létezik-a harcoljatok értem játszmát.

2013. aug. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

@ # 9/9


És azt hogyan oldod meg, hogy nem fenyegetőzöl meg mellveregetsz, de mégis összehaverkodsz vele?


És ha nem akarom sehova se beküldeni a nőt, hanem mindhárman ottvagyunk?

2013. aug. 30. 02:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!