Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye nem csak én érzem nehézne...

Ugye nem csak én érzem nehéznek az életet?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok, tanuló, stb. Sokat akarok elérni az életben, de egyre nehezebb.


Ugye mindenki így van ezzel?


2014. nov. 23. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden értéknek ára van, hogy érezd mennyit ér. A nehézség csak ennyit jelent. S az ember ha változtatna az értelmezésein, akkor az élet radikálisan másnak tűnne.
2014. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj külföldre (Anglia, Németország, stb) ott kevésbé nehéz az élet, ha valóban talpraesett vagy. Magyarországon lehúzzák azt, aki tehetséges.
2014. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mit akarsz elérni? pénzt? nagy ház? népszerűség?

Én 23 vagyok és nagy ívben le*rom az ilyen dolgokat.

nem vagyok gazdag...szeretek dolgozni, van 2 kezem lábam, mindenem a helyén..

(a munkával kapcsolatban..a saját magam főnöke vagyok..:D)

És a legfontosabb, hogy szabad vagyok...:D Mit kéne még elérnem?

Majd jön magától a többi..ma csak ki kell gondolni mit is szeretnél..:D...de ne légy mohó, mert valaki egy szelet kenyérnek vagy egy működő pár végtagnak is örülne...

2014. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!