Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor valaki csámcsog a...

Amikor valaki csámcsog a másik előtt, nem érzi azt cikinek, mármint a tény, hogy direkt idegesíti a másikat nem rossz neki?

Figyelt kérdés

Ez kb olyan mint, ha valaki elfingja magát a másik előtt, azt sem szívesen tesszük, mert elég égő, főleg egy szobatárs előtt akit szinte alig ismersz, mert nem szimpi annyira, vagy bármi más okból


Már rászóltam párszor, hogy tudna kicsit halkabban enni, de nála ez nem játszik..minden egyes alkalommal ugyanúgy megy a csámcsogás, és ha iszik akkor meg olyan hangosan teszi azt, hogy talán még a szomszéd is hallja ha egy kicsit jobban figyel


aki csámcsog annak szimplán nagy az önbizalma és leszar mindenkit, vagy egyszerűen 20 éves kora ellenére még nem szólt rá senki korábban? azt nem értem, hogy lehet ennek barátnője..



2014. nov. 23. 19:11
 1/1 anonim válasza:
A kínaiak biztos nem.Én például ahova járok kajálni,és pont ők is akkor esznek,kifejezetten jó hallani milyen jóízűen tömik magukba a pálcikájukkal az étküket:-)
2014. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!