Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem nincs miért/kiért...

Úgy érzem nincs miért/kiért élnem!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs értelme az életemnek, mivel nincs miért vagy kiért élnem! Van egy lány akiért mindent megtennék, (ő életem értelme) tudom hogy szeret engem, csak egy régebbi kapcsolata miatt nem akar engem szeretni, mert őt még mindig érdekli az ex-e. Már történt köztünk ez az de ő úgy tesz mintha nem érdekelné mikor tudom hogy neki is tetszett! Régebben nagyon sokat beszéltünk szinte éjjel nappal, aztán elment tanulni elég messze tőlem, nem ismert senkit és én mindig ott voltam neki, ott is éjjel nappal beszéltünk telefonon interneten. Aztán mikor talált barátokat engem elhanyagolt és ez elkezdett engem idegesíteni nem kis mértékben, hogy ő messze van és én nem tudok semmit tenni hogy oda mehessek és megöleljem vagy akármi.Elkezdtem agyalni folyamatosan, és hát arra a döntésre jutottam sok hosszú kín keserves hét után (minden nap sírás bús komorság magamba zárkózás), hogy öngyilkos leszek mert ezt így nem bírom.Írtam üzenetet is csak neki, és megpróbáltam begyógyszereztem magam. Sajnos nem sikerült nem elég gyógyszert vettem be.( ez jellemző az egész életemre, hogy semmi sem sikerül és egy szerencsétlen csődtömeg vagyok)Pár napja felmentem hozzá oda ahol tanul az albérletébe és hát beszélgettünk ölelgettük egymást és azt mondta, hogy menjek el mert egyedül akar lenni. Én elmentem tőle nagy nehezen nagyon sírtam, és megint ott vagyok ha nincs ő nincs értelme az életemnek! Azt kell hogy mondjam, itthon sem jó semmi édesanyám úgy érzem leszar engem az ő állítása szerint nem, csak hát nem ő érzi. Édespám pedig külföldön dolgozik és ritkábban látom tulajdon képen úgy nőttem fel hogy nem nagyon láttam. Pedig régen nagyon jó volt a kapcsolatunk csak elhidegültünk egymástól. Gyerek koromban, serdülő koromban is történtek velem eléggé furcsa dolgok, és ha belegondolok tényleg nincs értelme az életemnek, egyedül ő lenne az akiért bármit megtennék csak nem értem őt, nem tudom megérteni miért csinálja ezt!Nem engedi hogy igazán szeressem őt, hogy mi lenne akkor ha érezné mennyire szeretem.

Kevés az önbizalmam a sok negativitás miatt és nagy tömegben is rosszul érzem magam, úgy érzem kinevetnek.

Ő jelentené nekem a kiutat ebből az egészből.Nem tudom elfelejteni, és nem is akarom. Szinte minden hozzá köt minden. Várjak vele próbáljam meg később? Vagy az lehet baj hogy kisebb vagyok tőle egy évvel? Ő azt mondta hogy nem, de lehet hazudott.

Hobbim van: Gitározok már vagy 9 éve szóval az már profi szinten megy, e mellett motorozok is. Csak ezek sem boldogítanak a depresszióm miatt. Ha motorozok is akkor is veszélyesen, hátha elesek.

Az a baj, ha most ilyen rossz az élet kedvem akkor mi lesz később?? Mindig mondom magamnak majd később jobb lesz, de aztán egyből arra gondolok ha nincs ő akkor nincs boldogság szóval nagyon szeretem tényleg!

Mit tegyek próbálkozzak be még egy öngyilkossággal, mert nem bírom tovább nélküle!

Vagy szenvedjek tovább?



#önbizalomhiány #élettel való kérdések
2014. nov. 23. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérlek verd ezt ki a fejedből, ne dobd el az életed!

Úgy látszik nem voltál elég fontos neki, hát sz*rd le te is. Ne egy ilyen ember miatt akarj meghalni, akit valószínűleg meg sem rázna a halálod.

Idővel el fog múlni a fájdalom, a hiánya miatt keletkezett űr ami depresszióhoz vezetett. Motorozz, én nagyon szeretek, örömet okoz, és ha másképp gondolkodnál neked is okozna ismét. Gitározz, én is teszem szintén, 2 éve de akkor is :) . Próbálkozz extrém-sportokkal, pl ejtőernyőzés aár 4000 m-ről. Amikor az adrenalin a véredbe kerül az egy olyan érzés, amiért megéri érni. Akár a szerelem. Ezért kérlek felejtsd el őt, keress mást :)

2014. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a lelkesítést tényleg jól esik, és igen nagyon szeretem az extrém sportokat és amire csak van lehetőségem ki is próbálom. :) Ami a lányt illeti nem tudom elfelejteni tudom hogy szeret engem csak szerintem időre van szüksége. Csak az a kérdés, hogy én bírom e vagy nem! :)
2014. nov. 23. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az időre van szüksége egy sablonduma, ne várj rá, mert ezért nem tudod elfelejteni... Nem tudom írtam e már, de tavasztól kezdődik az ejtőernyős szezon :) Hajrá :D
2014. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se varj a lanyra. En 16 evesen nagyon szerelmes voltam de nem lett kapcsolat belole, nehany ev mulva a baratnoje lettem de addigra nagyon sokat valtozott, nagyon onzo lett es elhagyott egy masik no miatt. 15 honapig voltunk egyutt. Amikor kidobott eppen tudogyulladasom volt es a haziorvos elkuldott rontgenre, ott lattam meg eloszor az "igazit", eppen el volt torve a laba. Most decemberben lesz 12 eve hogy egyutt vagyunk, ket gyerekunk van :) Mielott megismertem a ferjemet, azt hittem az elozo a nagy szerelem de mostmar tudom, hogy az inkabb a maganybol fakadt, mert szuksegem volt ra de nem kaptam meg, emiatt kinban eltem. Keress valakit, aki valoban szeret teged. Ulj be a haziorvoshoz, hatha szerencsed lesz, mint nekem.
2014. nov. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez de jó történet :)) Ez tényleg a sors akarta így :) Örülök hogy így alakult :))

Az a baj hogy ez a lány is nagyon megváltozott.. Nem ilyen volt, de ő mondta nekem hogy szeret engem és ezért vagyok összezavarodva, amikor fent voltam nála azt mondta hogy egyedül akar lenni.. De akkor is történtek dolgok köztünk. Nem értem.. Várok egy kicsit mert nagyon szeretem, de nem tudom meddig bírom. Belefáradtam, hogy az életemben semmi nem jön össze, még ha lehetne akkor sem. :( Aztán vannak az itthoni problémák mellé stb..Hát nem tudom hogy lesz..

2014. nov. 27. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem már jobban vagy... :)
2014. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi kérdésed, Sajnos nem tudok kikerülni ebből a dologból sehogy sem, most meg főleg mert beszélni sem tudok a lánnyal, mert megbántottam azzal hogy azt mondtam neki, hogy szerintem megváltozott mióta elment tovább tanulni, és hogy az ottani barátai is megváltoztatták. Erre megharagudott letíltott skypról letörölt a telefont nem veszi fel, kb 80 smst írtam neki, nem kaptam választ. aztán felmentem hozzá ahol tanul(100km oda) és nem tudtam hogy ott van e vagy mi van, és ott álltam ahol lakik kb 3 órát és ott találkoztam vele, és azt mondta hogy nem haragszik, és azt is mondta hogy azt sem tudom mi a baja neki és nem érti miért kérek én bocsánatot ha nem bántottam meg. De akkor miért tíltott le? Mondtam neki hogy jelöljön be és beszélgessünk ha barátok ként akkor azokként, mert nagyon hiányzik mintha a jobb kezemet letépték volna elveszett vagyok nélküle.és hát azóta sem beszélünk nem jelölt be. Szerintem a barátnőjük is ellenemre hangolták, elnem bírom képzelni hogy lett ez a helyzet kettőnk közt mikor minden nap órák hosszat beszéltünk skypon facebookon mindenhol. Meg szeretett, tudom hogy most is szeret, csak nem értem mi a baja... Nagyon hiányzik és én ezek után is és akkor is szeretni fogom.. Nehéz így mert leírtam hogy ugye faterom külföldön dolgozik, (bár most itthon van talán ennyi jó van és most elbeszélgetünk elvagyunk) muterommal azóta sem vagyok olyan jóban... és én nekem ez a lány volt a társam a legjobb barátom a lelkitársam meg a minden, és nem értem mi a baja, mikor ő is mondta sokszor hogy szeret és sosem fogom elveszíteni.,, Szerinted később másabb lesz? ÚGy ismerem mint a tenyerem de nemtudom hogy mi lesz később és minden egyes nap hogy nem beszélek vele olyan hosszú már 4 hete nagyon rossz..

Az élet miért azt veszi el tőlem akit pont hogy nem kellene?! (és most is nem arról van szó hogy szerelmes vagyok és majd kinövöm, kötődöm hozzá tényleg mintha a jobb karomat vesztettem volna el.) Szóval még rosszabb most nem látom az alagút végét sajnos, nem tudom mit tegyek.

2014. dec. 28. 00:46
 8/8 anonim válasza:
Keress egy másik lányt. Tudom hogy nehéz, de tapasztalatból mondom hogy ez a legjobb kiút. Én is nagyon szerettem az első barátnőmet, mindent megtettem volna érte de ő elhagyott a távolságra hivatkozva. Hiába próbáltam beszélni vele, ha én nem írtam neki akkor nem is beszéltünk. Aztán mondtam magamban hogy ha ő nem néz felém akkor én is leszarom. Találkoztam más lányokkal, és már meg is találtam az igazit, boldog vagyok vele. Persze néha még eszembe jut az első is hiszen azt mondják hogy az elsőt nehéz elfelejteni. De már nem érdekel, nem szeretem azt a lányt. Ahhoz hogy ezt elfogadjam és kimondjam hogy nem szeretem, ahhoz évek kellettek. Szedd össze magad, az élet kemény, néha nagyon elbánik velünk de mindig van kiút. Ha észreveszed hogy mások jobban is tudnak szeretni, akkor majd te is belátod.
2015. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!