Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szereti néhány nő, vagy...

Miért szereti néhány nő, vagy lány fűzővel összeszorítani a hasát? Még akkor is ha vékony az illető?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 24 évem alatt egy olyan nővel sem találkoztam, aki fűzőt hordott volna . Néha a hírekben felröppen egy-két ilyen állat, akiknek 2 ujjal átlehet fogni a derekát, de ma már ez annyira nem jellemző.
2014. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több fűzőt viselő ismerősöm is van és én is szoktam néha viselni, bár nem húzom meg cumára...

Nem a hasat szorítja össze, hanem a derekat lehet vele vékonyítani (legalábbis látszólag) így nőiesebb alakot csinál a viselőjének.

2014. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De az egész csak kamu. Nincs értelme ilyennel becsapni az embereket. Akinek tetszel, annak vastagabb derékkal is tetszel, akinek pedig nem, annak nem fogsz jobban bejönni vékonyabb derékkal sem.
2014. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lilliee ***** válasza:
Én azért szeretem, mert jó érzés. Nekem kényelmesebb fűzőben mint anélkül.
2015. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!