Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki képes úgy elmenni emberek közé, partyba, hogy nem ismer senkit?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nincs egy olyan ember akivel tudsz dumázgatni, pl ha nem lesz semmi jó számodra a buliban..


létezik ilyen? Hogy csinálja, ha igen?



2014. nov. 30. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze! Mi a haverokkal direkt más városba megyünk bulizni, épp ezért, hogy ne ismerjenek. Volt idő, mikor full egyedül jártam, mert jobban ment az ismerkedés ha egyedül voltam.
2014. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Partyba még soha nem jártam, nem is vágyom. Partin már voltam így. Gátlásos, zárkózott ember vagyok, de van rá megoldás, technika a gyors beilleszkedésre.

Elég egy szót elkapni beszélgetésből, s máris van mihez kapcsolódni. Nyilván téged is érdekel sok dolog. Nem szabad rágörcsölni, mert akkor végig rosszul érzed magad.

2014. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!