Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire tartod magad okosnak,...

Mennyire tartod magad okosnak, intelligensnek? És miért?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 10-es skálán
2010. jan. 31. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Okos? Hát nemtudom. Minél többet tudok annál jobban látom hogy mit nem. Talán 5.

Intellingencia abban mérhető, hogy egy ember hány megoldást egy bizonyos problémára, ebben sztem 9-s vagyok vagy még több...

2010. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
eggy. azé
2010. febr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát nézzük csak: Én vagyok annyira egyedi, hogy az intelligenciával kezdem: 9+

Természetesen elég nagyképű vagyok, de mindemellett eléggé olvasott, művelt. Minden témához hozzá tudok szólni, legyen az irodalom, matematika, szexuális élet, humor, sport.

Okos: 1 és 9 között ugrál.

Amihez kedvem van, csak azt tanulom meg. Elég egyszer elolvasnom valamit, hogy rögzüljön, de valamikor még azt is soknak találom, így inkább hanyagolom a tanulást.

Plusz hozzáteszem azt is, hogy egy emberről kiderül, mennyire intelligens, ha le kell írni magáról egy aprócska jellemzést. Páran még a vessző használatával sem vagytok tisztában. =)

16/F

2010. febr. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
* hozzá teszem
2010. febr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
5-6
2010. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Descence válasza:
48%

Okosság.:9,5(tárlatvezetőként dolgozom)

Intelligencia.:9,6(nagyon kevés kérdés van, amire ne tunék valami odaillőt mondani.)

2010. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem látok akkora különbséget a két fogalom értelme között. Olvasni csak netes cikkeket és pénzt szoktam, tehát ha az "okos" olvasottat takar, 10/4-et mondok. Viszont véleményem szerint jól átlátom a dolgokat, többnyire logikusan és racionálisan gondolkozom és úgy érzem, tudok fogalmazni is valamilyen szinten. Ezen véleményemet szerencsére mások is osztják, így bátran ki merem jelenteni, hogy intelligencia terén ütöm a 10/8-as szintet.
2011. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!