Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó-e okosnak lenni?

Jó-e okosnak lenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 01:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem
2011. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
25%
sexysnek jó lenni. így mindenki szeret és nem kell partner a sexhez csak tükőrbe kell nézni.
2011. febr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az életben könnyebben célt érsz, nagyobb eséllyel gazdagodsz meg.


Én értelmesnek tartom magam, az eredményeim is erről tanúskodnak.

Mások szerint szép is vagyok, nem egy cicababa - az régen voltam. De egy aranyos lány - viszont a külsőm miatt akik szakmailag nem találkoznak velem csak partyban vagy pubban azok első ránézésre hülyének tartanak...:S


Annyiból rossz még okosnak lenni, hogy baromi nehéz elmenni az átlag hülyesége mellett szó nélkül, vagy legalább úgy hogy ne sértsd vérig, holott ő volt olyan hullahülye hogy az katasztrofális.

Ezt nehéz kontrollálni.


Illetve iskolában sokat bántanak érte, mondjuk ezen én nem nagyon voltam fennakadva, mivel előrelépésemben nem hátráltatott ha pár vesztes osztálytársam strébernek hívott. Szíven nem ütött, az ilyeneket inkább mint pozitív visszacsatolás arra tekintve hogy jól csinálom amit csinálok könyveltem el.

2011. febr. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem aki nem értelmes az nemis jár erre az oldalra :D
2011. febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
57%

Eszméletlen sületlenségeket horott össze a két utolsó ! :D Leesek a székről, méghogy ide nem jár az aki nem értelmes ? Nézz bele az ezotéria rovatba. Mindenki gógyis itt és kattant ezért űlnek itt.


Nem az értelemtől lesz gazdag hanem a kapcsolatoktól.

2011. febr. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos határig.
2011. febr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meglepő miket írtok.. Szerintem az egyik legjobb dolog okosnak lenni. Jó, azt elhiszem, ha valaki emellett bányarém, azt nem nagyon vigasztalja hogy legalább esze van, de az okos+(legalább)átlagos kinézet az remek.
2011. febr. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Vazzeg Én zseni vagyok és már útálom.
2011. febr. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobb neked a tudatlanság...
2011. febr. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jófelelet igaz felelet
2011. febr. 13. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!